Güzel yemek yapan erkeğe hangi duygularla bakarsınız?

Günaydın herkese :) ben yemek yapmayı çok severim ve hatta ev işlerini, evimi temiz düzenli tutmayı, elbise dolaplarımın düzenli olmasını, elbiselerimi ütülemeyi. (18 yaşımdan beri bekar yaşıyorum) ve güzel yemek yapıyorum cidden. pilavım çok iyidir :D evlenince acaba yemek yapar mıyım böyle özenerek diye düşünüyorum. siz güzel yemek yapan erkeklere hangi duygularla bakarsınız peki? hoşunuza gider mi? ayrıca ev işleri kadının görevi midir?

• Harika olurdu o yapar ben yerdim günümü gün ederdim.
    38% (8)0% (0)33% (8)Oy Ver
  • Bence güzel olmaz ayda bir birlikte yaparız o yeter :)
    10% (2)33% (1)12% (3)Oy Ver
  • Bence çok seksi. mutfakta onun yemek yapması ve izlemem.
    14% (3)33% (1)17% (4)Oy Ver
  • Elinin hamuruyla erkek işine bulaşma derler. o da kadın işine bulaşmasın.
    10% (2)34% (1)12% (3)Oy Ver
  • Yemek ve ev işleri bana göre kadının görevi değildir. ortak düzen içerisinde herkes yemekten düzenden sorumlu.
    28% (6)0% (0)26% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
mesela bu sabah kalktım ve balkondaki çamaşırları topladım sonra makineye çamaşır attım. topladıklarımı dolaplarıma düzgünce yerleştirdim sonra akşamdan kalan az bulaşığımı yıkadım. etrafın tozunu aldım camları açıp evi havalandırdım :) su siparişi verdim. pencere önüne serçeler için ekmek ve su koydum. iş elbiselerimi hazırladım pazartesi için. ve şimdi kahvaltı hazırlama sırası :) en eğlencelisi bu işte. yemek yaparken etraf hep düzenli olmalı. yoksa içimden gelmiyor :) bu sizde de oluyor mu?
bu arada aslan burcuyum ve düzeni çok seviyorum küçükken simetri hastalığı vardı :) herşey yerli yerinde olmalı ve mutfaktan masaya geçerken mutfakta bulaşık olmamalı :)
ahh kızlar :D ne tembelsiniz o yapar ben yerdim günümü gün ederdim çoğunlukta :) hayatı sevmeden yaşayamazsınız..

0|0
26|7

En İyi Kız Görüşü

• Bir kitapta okumustum: Eslerin birlikte yemek yapmasi, guzel bir muzik esliginde dans etmeye benzer; aski alevlendirir diyordu. Esim guzel yemek yapar ve zaman zaman beraber yemek yapariz, cok da keyif aliriz :) Bazen sadece esim yapar yemekleri, ozellikle ben cok yorgunsam. Iste o gunlerde 200 derecedeki milfoy hamuru gibi kat kat olur icimdeki ask :)

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• A ve B yi sectim ama A ya oyladim

0|1
    0|1
  • hayatın müşterek olduğunu düşünüyorum o yüzden de ev işi kadınındır diyemem ama çok iş bilen erkekler sinir bozucu olabiliyorlar :)

0|1
    0|0
    • ahahah :) kızlar çoğu şeyden habersiz olabiliyorlar. banka işleri avukat işleri evde teknik işler nereden ne alınır? internet elektronik-elektrik işleri gibi gibi :)

• çok şükür her şekilde kendi ayakarımın üstündeyim :) çok bilen çok konuşursa sinir bozar

• ohh be biraz dahaa miskinlik yapabilirim nede olsa hazır yemeğe konucam nihahahha=)

0|1
    0|1
  • E şıkkı hersey esıttır bızım evde ev ısınede yardım eder mutfaktada :) ama bazen ben hastayken bısıler yapıyo cok hosuma gıdıyor her nekadar mutfagı dagıtsada :)

0|1
    0|0
    • kesinlikle. zaten bu zamanda kadın erkek çalışıyor. he mutfağı dağıtmayı sevmem yemek yaparken bir yandan bulaşığı azaltırım ve masaya oturduğumda hiç bulaşık olmaz mutfakta :) herşey yerli yerindedir.

• böyle erkek bulmak zor :) biz kızlar böyle erkeklere tam evlenmelik diyoruz :) ne güzel temizlik var yemek var titiz :D daha ne olsun. ayrıca temizik bayanların görevi değildir.

0|1
    0|0
  • bir zahmet bize gelir bana kahvalti hazirlarmisin ? :)

bende yanliz yasiyorum ama ben her seyin karsilikli oldugunu savunanlardanim , bir gün o yaparsa bir gün ben yaparim ! yemek yapiyirmus diye faydalanmam ;)

0|1
    0|0
    • o yemekleri ben yapsam asla mutfağa girmez sürekli hizmet istersin :-)

• kesinlikle :) bu akşam balık yapayım mesela :) yanına güzel bir salata :D tek kişide yerim :(( o değilde hala kahvaltı yapmadım :))) birazdan öğle yemeği ile birlikte geçiştirirm :D

• Ben yıllardır yardım ediyorum. etmezsem aç kalıyorum :-))

• Yemek ve ev işleri bana göre kadının görevi değildir. ortak düzen içerisinde herkes yemekten düzenden sorumlu.

0|1
    0|1
  • Hadi gel evlenelim seninle :)

0|1
    0|0
  • hayat müşterek..bunları bilmen güzelde herşeyi de senin yapman gerekmez yani :D

arada beraber yaparsınız :)

0|1
    0|0
    • ama herşeyi biliyorum desem yalan olmaz :) yani çok farklı alanlarda çok şey. bilmem evlendiğim kişi balık yaparken ben çok güzel salata yapabilirim mesela? bakış açın kötü :D herşeyi benim yapmam gerekmezmiş :D ya ben gocunmam ki zaten. seviyorsan seve seve yemek yaparsın.

• aahahaha :D şimdi herşeyi tek başıma yapmak zorundayım :P

• E didim.

0|1
    0|0
  • a sıkkı :)

0|1
    0|0

0|1
    0|1
  • ayrı bir duygu yaratmaz E şıkkı

1|1
    0|1
  • C dedim. İzlerdim ve ona katılırdım.

0|1
    0|0
  • evlenirim

0|1
    0|0
  • ben yokken ölmez diye sevinirim.

0|1
    0|0
  • Evlenme teklifi bile edebilirim.

0|1
    0|0
  • seni alacak kız yaşadı

0|1
    0|0
    • bekar evim ama tertemiz ve düzenlidir herşeyim var evimde mutfak malzemesi olarakta :) sabah kalkarım h.sonları mesela etrafı düzenlerim tozlar varsa alırım duş alıp öyle kahvaltı hazırlarım kendime :) canım ne çekiyorsa. seviyorum h.sonları kahvaltı hazırlamayı. ama bütün bunlar insanın sevdiğiyle yapması daha hoş olurdu.

• oh oh ne güzel :D

• :) bütün bunlar yapmak istedikten sonra çok basit şeyler cidden. ve her haftasonu çıkıp farklı bir yeri gezmek. çok basit ;:) bunu sık sık yapıyorum.

• Bebeğim; sofrayı toplayıp,bulaşıkları yıkar mısın? Oh ne ala be :D

0|1
    0|1
    • ahaha o kadar değil ya burada ince bir doku var. gocunursan eğer sevgiden şüphe edebilirsin:) erkek ve kadın ilişkilerinde birbirleri için herşeyi yapabilirler bence.

• Zaten paylaşım olursa, bir o kadar güzel olur ilişki.Sen yapmaya devam et :)

• mecburen :D ama öyle hissettiğim için değil gidip deli gibi dışardan yiyebilirim ama sağlıklı olmuyor o zaman ayı gibi birşey olurum herhalde. kola hamburger falan mideyi yakıyo. en güzelide sevdiğin insanla pazar sabahı şekerleme yapıp harika bir kahvaltı hazırlayıp kahve ile sonlandırmak olurdu sanırım :)

• bunu alsam yaşarım diye geçiririm içimden

0|1
    0|1

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • güzel duygularla bakarım.

0|1
    0|2
  • her eve lazım özellikle çalışan bir kadına:)

0|1
    0|0
    • :) bencede. yani iş yükü olarak gelmiyor bana beğeniyorum yaptığımı. yemek tariflerine bakıp birşeyler yapmak eğlenceli :)) ama pasta börek falan bilmiyorum :)) yakarım kesin

Erkekler Ne Diyor 7

• Yemek yapmasını sevmeyen bir erkeğe yemek yaptıramazsınız zorla bişi olmaz ama istekli se yapar.

0|1
    0|0
  • bi arkadaşım var çok güzel yemekler yapar.sırf yemek yapsın diye evine gideriz bazen :D erkek halimle bile takdir ediyorum kendisini :D

0|1
    0|0
  • abicim kadın milleti nankör yaa. bende mutfaktan çıkmıyorum. ama kim saol diyor?

eve geldiğinde inek gibi kanepeye yan gelip yatacaksın

0|2
    0|0
    • ahaha bazen öyle düşünmüyor da değilim :D kendim için yapıyorum zaten ama misafirler gelince böyle inek gibi oturana ayar oluyorum. bir şeye elini atmayan tipler.

• yaa onun yüzünden ahçı başı gibi oldum. deli oluyorum bazen. yaranımıyorsun da. ama aç kalmamak adına kalkıp yemeğini yapıorsun napcan?

• :)))) benim konu dışında. yemeği doymak için yiyoruz ama duygusal bir anlamıda var :D

• Aynı beni anlatmışsın. Ben de çok titiz ve düzen delisiyim. Herşey düzenli ve simetrik olmalı. Başak burcuyum ve başak burcu'nun genel özelliğidir. Günlük fallara inanmam fakat burçların genel özellikleri doğrudur. Her başak burcu düzeni sever. :)

0|1
    0|0
    • aynen öyle :D ben kişilik olarak öyleyim. akşam yatarken koltuğun üzerinde tişört olmamalı mesela. herşey yerli yerinde olmalı. :D yoksa aklım takılıyo evde huzursuz oluyorum

• ben etti kombo reklamındaki çocuk gibiyim annem bni evden attı ev arkına ihtiyacın varsa burdayım :D:DDD:D

0|0
    0|0
  • sıkıntı yok bende o kabiliyet war ve bende yemek yaparım severim yemek yapmasınıda

0|1
    0|1
  • bence gay

0|2
    1|0
    • neden? annenin sana yemek yapması kötü birşey mi?

• bekar yaşayan erkeklerin hepsi yemek yapar. bir sürü bekar yaşayan arkadaşım var çalıştığım kurumda memur çok. her zaman dışardan yemek bünyeyi bozuyor.

• ok you right

Yükleniyor...