Güzel olmak için ne yapmalıyım

Benim cildim güzel değil sanırım fondotenden dolayı bozuldu ama onsuzda dışarı çıkamıyom bide dişlerim yamuktu diş teli taktırdım boyım kısa ve zayıfım nasıl güzelleşebilim :(

1|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• güzellik kavramının ne olduğunu iyice araştır.. sağdaki soldaki denyoların güzellik tanımlarını değil sosyal bilim insanlarının, pskoloji ve felsefe alanında başarılı insanların fikirlerini dinle.. hatta sana bir örnek vereyim. eski mısırda güzeller güzeli, bakanın aşık oldugu denilen kleopatranın görselleri bugün baktığında çirkin bir hintli-afrikalı karışımı gibi bişey. güzellik sıfatı neyle addediliyor, neye göre belirleniyor? japon bir bilim adamına göre güzellik aslında sağlıklı olmak, adam tezini de bilimsel olarak ispat ediyor.. holywood ünlülerine benzemek güzellik değil, tanımı iyi oluşturmalısın kafanda..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yaradana şükret en azından elin ayağın tutuyo güzel olup ilişkilerde fink atacağına görücü usuluyle birini bulup evlen bitsin herşey :))

1|0
    0|0
    • Ama bazı kızları kusursuz yaratan Allah neden bazılarını tipsiz yaratıo hiç adi değil :(

• onu yargılamak senin haddine değil hem (sana göre) güzelleri göz önüne alacağına (sana göre) çirkin olanları göz önüne al bu sefer de şükredersin.

• böyle tarif etsen bile bişey belli olmaz ki anca resmini görmem lazım öyle sana küçük tiyolar verebilirim

0|0
    0|0
  • Neden fondoten kullanmadan dışarı çıkamıyosun?

0|0
    0|0
    • cildimi çok güzel gösterio

• Yok daha büyük 14te makyaj yapmıodum

• 14 değilse 15tir neyse o da önemli değil ama çok gençsin, hatta daha ergenlik çağındasın. Yapma canım böyle şeyler, inan erkekler doğal kızlarda hoşlanır, çok kendini belli etmeye çalışanları sadece yatağa atmaya çalışırlar, o tarz kızlara hoş gözle bakmazlar. Sen sen ol akıllı, efendi bir kız ol en iyi erkekler zaten seni bulacaktır emin ol.

• Güzel olmak için bir şey yapmana gerek yok.. Çok rahatsızsan estetik yaptırmalısın

0|0
    0|0
  • Bence en güzeli doğallık , o kimyasal maddeleri yüzünüze vurmayın cildi perişan ediyo . Kendine özgüvenin olsun biraz

0|0
    0|0
  • Güzel olunmaz doğulur.

0|0
    1|0
  • sen zaten güzelsin önemli olan kendini her halinle sevip mutlu olman özgüvenin gelince zaten güzelliğin çıkacak ortaya=)cilt bakımı yaparsın olur biter=)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• cildini koru

0|0
    0|0
    • Sivilce yok ama kahverengi ben mi lekemi artık nese o var geçermi sizce eskiden makyaj yapmıodum çildim çok güzeldi

• az makyaj her zaman daha guzel bence

• Yuzune buhar kompleksi yap fontoden gozenekleri kapatir. Daha sonra cilt tipine uygun dogal bakim urunleri kullan. Cildini gormeden ne desek yalan. Boyu bosver, teli saglik.icin kullaniyorsun takma bile. Ama asiri makyaj yapma boya kupu gibi duruyor bazilari. Kilo almak icin de bol bol uzum pekmezi ye.

0|0
    0|0
  • Boyun kısaysa topuklu giy, dolgu topuklar rahat oluyor. Diş teli de yakışıyorsa güzelsindir genelde diş teli takanlar sempatik olur ama bilemiyorum.. cildini de sorun etme cildiyeye git, fondoten de çok kullanma

0|0
    0|0
    • Kiloyu napıcaz

• Zayıfım diyorsun, her kız zayıf olmak ister.. çok aşırı da zayıfım diyorsan git bir araba dolusu abur cubur al ye :D

Yükleniyor...