Body yapmanın faydaları nelerdir?

bady sadece vücut mu geliştirir yoksa güçde sağlarmı mesela yumruk atma gibi şeylere

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• * Plaja çıktığımda bütün kızların gözü bende oluyor

* Güreşde falan hemen rakibi yere indiriyorsun kalıbın sağlam olduğu için

* İnanılmaz karizma veriyor giydiğin kıyafetler üzerine tam oturuyor ve özvgüvenin tavan yapıyor .

* İş konusunda bazı yerlerde fiziğie vs de bakarlar mesela ben yazın marmariste çalışıcaktım adam 10 kişinin arasından beni seçti direk yakışıklıyım diye turist müşteriler filan ..

* Kız arkadaşın herzaman sportif olduğun için sevinir arkadaşlarına karşı belli etmesede gösteriş yapar benim sevgilim şöyle böyle diye

* Bir mekana cafeye girdiğinde birçok kızla bakışabilirsin kesişebilirsin eğer yeni kas yaptıysan bütür olaylara alışıcaksın

* Erkekten çok kız arkadaşların olur çünkü çoğu kız sana ilk yaklaşır tanışmaya çalışır eğer sen umut vermessen arkadaş olarak kalırsınız yani çok kız arkadaşın olur

* Güç konusunda sana bulaşıcak herif boyunu posuna bakar ve direk vazgeçer

(ne cesurlar gördüm görünce abi diye konuşan)

0|0
    0|0
    • vay anasını 11 aydır vücut geliştirme yapıyorum, vücüdumada çok güvenirim, hiç birisi bende olmuyor arkadaş :D

• 3 yıldır yapıyom bende böyle ego yok arkadaş

• egoyla alakası yok gördüklerimi söylüyorum etrafımdan ayrıca bunlar sadece benim düşüncem değil bir bölümü çevremde body yapan sıkı vücutlu insanların olayları

Kızlar Ne Diyor 2

• Onun için özel bir çalışma yapabilirsin

0|0
    0|0
  • çok estetik oluyor vücut

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yaşın küçük emre.

bu yaşta body yapmak gelişimi engeller boyun uzamaz

bi arkadaşım küçükken yapmıştı boyu sabit kaldı hep.

agırlık kaldırdıgı için.

yaşın şöyle otursun bir 21-22

ondan sonra daha iyi olur güzel olur.

+ yumruk - tekme istiyosan kickboksa git

tek yumrugunla bile bayılta bilirisin . :D

tecrübe ile sabittir.

kimsede sana salça olacak cesareti bulamaz.

0|1
    0|1
    • aşırı derecede fazla ağırlık kaldırırsa kalır 10 6 kg kaldırırsa kalmaz boyu ergen yaştakiler icin

• yani dikkat edilmesi gereken b konu. ama erken diye düşünüyorum en azından kendi fikrim.

• body building boy uzamasını durdurur dıye birşey yok !. halter kaldırırsan o dedigin olur omurgaya yük bincegi için .

• Daha dirençli olmanı sağlar. Duruşun dik olur. Ciddi anlamda güçte sağlar..

0|0
    0|0
  • arkadaşım sen karate ilemi karıştırıyorsun bady'i bende uzun süre yaptım ama kavgada işine fazla yaramaz yararını söylim fit ve kaslı vücudun olur çok aşırı yaparsan itici vücüdun olur sürekli yapman dinç tutman gerekir kas yaptıktan sonra bırakırsan vücudun sarkıklar içinde kalır.evet yumruk vuruş gücün artar

0|0
    0|0
  • yumruk işi farklı o dövüşe girer bodynin faydaları saymakla bitmez

0|0
    0|0
  • Sağlıklı yaşam için şart...

0|0
    0|0
  • gösteriden başka hiç birşey 5kg kaldır 20 kaldır farketmiyo önemli olan beslenmek düzgün çalışmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...