Mhp'nin oylarının Bdp'ye aktarılması hakkında fikirleriniz nelerdir?

Vatandaşını insan gibi görmeyen, üzerlerinden kolayca keyfi oyunlar oynayan hükümetin, yolsuzluğu kapatmak için her kanalda her gün konuşmalarda bulunan başbakanın ve yandaş medyanın bu hareketi hakkında görüşünüz nelerdir?

Hakaret edecek veya alakasız konuşacak arkadaşlar lütfen rica ediyorum cevaplamasınlar.

Güncellemeler:
link

arkadaşlar konuyu bilmeyenler lütfen şu kısa videoyu izlesin.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Her dakika hayattan gidiyor. düşündüklerimize baksanıza. kendi haklarımız artık kaybolmuş . uzay boslugunda dolaşıyor. en azından uzayda dolaşan bir haklarımız var degil mi?

0|0
    0|0
  • Hükümet artık rayından çıkmıştır. Panik havasında nereye yöneleceklerini bilmiyorlar.. Umudum demokrasi çerçevesinde millet olarak sandıkta güzel bir cevap vermektir kendilerine.

0|0
    0|0
  • bu ülke nasıl kurtulur biliyormusunuz arkadaşlar BSP+CHP+MHP ortak koalisyonu ile çözülür.bahçeli ile kılıçtar oğlu eşbaşbakan içişleri demirtaş gibi mesela ortak bir kafa ile bu ülke 2 senede dünyanın süper güçü olur ne kardeş kavgası kalır ne içerde siyasi tutsak ne hortum ne terör.kendi kendimiz ile kavga edeceğimize el ele verip ülkenin çıkarları için çalıssak vallahide billahide kimse türkiyemizin bileğini bükemez iddaa ediyorum bu kürt meselesi bile kardeş kavgası ya bazı kafatası avcıları olmazsa kavgada olmaz (tr birazcık ödün verse sorun morun kalmaz) atıyorum türkiye irak iran vs gibi ülkeler ile savaşa girse varsa türklerden çok kürtler bu ülkede ve ülkemiz için canını seve seve verir savaşır.saygılar

0|0
    0|1
  • Ankette bile oy çalan parti kim bilir seçimde neler yapar. Zaten devamlı kulağımıza gelen şeyler bunlar. Wall street journal bile Akp'nin %10luk bir ölü oy hilesi yaptğını söylemişti.

1|1
    0|0
  • valla ortalık karışık bana en garip gelen parti otobüsü olmasa geriye dönmek için yol parası dahi olmayan insanların hepimiz bilaliz diye slogan atması:)nereye bakıyolar herşey ortadayken anlamıyorum hakkaten çok zor bir dönemden geçiyoruz bu dönemde herşey olabilir...

0|0
    0|0
  • Ne çektik be abi!

Liberali geliyor milliyetçiye saldırıyor.

Sosyalisti geliyor milliyetçiye saldırıyor.

1|0
    1|1
  • :))) sanırım son çıkan internet yasasından sonra bu gibi videolara yorum yapamayacağız.

0|0
    0|0
  • Ama olmadıki şimdi pent hakaret etmicemde nabıcam ben bu i*nenin çocuklarına

Yani ben nazik olamıyorum bebek

1|0
    0|2
  • Anketlerde bunu yapan seçimlerde neler yapar.

0|0
    0|0
  • biraz daha açarmısın nasıl bir oy aktarımı bu?

0|0
    0|0
    • güncellemeye bakarsanız bilginiz olur.

• koltuk sevdası neler yaptırıyo insanlara yazık ya . ama bir bakımada iyi en azından sallandıklarından haberdarlar :))

• siyasetle ilgilenmiyorum ama teroristlere neden aktarılıyorki oyları.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İşte bu noktada şunu düşünmek gerek bizim gördüğümüz şeyler gerçek mi yoksa çoğu değiştirilmiş,üzerinde oynanmış şeyler?

Gerçek diye bize gösterilmeye yutturulmaya çalışılan şeyler ince hesaplanmış planlardan başka bir şey değil.

0|0
    0|0
  • mhp asla bdp ile iş brliği yapmaz bazı ilçelerde ble sırf akp başa gelmesn dye chpye oy veriyor mhpliler

1|2
    0|0
    • konuyu bilmiyorsun sanırım. Fatih Altaylı, seçimlerle alakalı yapılan anketlerde mhp nin oylarının bir kısmını bdp ye aktaralım öyle gösterelim diyor. Tayyip in oğlu bilal de olur yapalım diyor.

• ya tamam anladım bn demek istediğini mhp asla böyle brşeyi kabul etmez dyrm yer yernden oynar yalaka insanları boş ver sn

• Aynen öyle hükümetin yaptığı her şey başbakanın egosunu gidermek için Halk için değil.Buldular tabi temiz halkı dini kullanarak başa geçtiler zaten..Tüm televizyon medyasını ele geçirdiler halkın gerçekleri göreceği dal kalmadı bu sefer internete yüklendiler neymiş net sansürü yok ya.. Geri görüşlünün önde gidenleri..Bu ülkeyi hakeden ve diğer tüm ülkelerde olduğu gibi milliyetçi partinin başta olması gerkiyor..Genç nufusta bu kadar fazla kim veriyor anlamış değiliz hala bunlara oy..Türkiye laiklikten çıktı osmanlıya döndü..İnsanlar artık ak partili olmayan dinsiz gözüyle bakıyorlar ama yazık..böyle giderse sonumuz osmanlı..millet uzaya çıkar biz geçmişe ,cehalete..

0|0
    0|0
  • Akpliler ve liberaller (Fatih Altaylı gibi liberaller) en çok milliyetçilerden korkar dedik, inanmadılar. buyrun işte kanıtı.

1|1
    0|0
  • Hala savunan, şahsiyetsiz insanlar var. Yolsuzluk olayında da halk bankasının müdürünü ancak değiştirdiler. Aklayamadılar tabi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...