Anne baba kavgasına karışmalı mıyım?

Annemle babam tartışıyolardı annem babamın eskide yaptıklarını yüzüne vurdu oda kadın olsaydın aldatmazdım dedi neden bukadar nankör. annem bakımsızdı çünkü köyde yaşıyoduk ve tarlada çalışıyodu ineklere bakıyodu ve 3 çocuğa tek başına bakıyodu kendine zamanı yoktu bile babamsa yabancı sevgilisile gününü gün ediyodu şimdi gelmiş annemi beğenmiyo bunarı sölesemmi yoksa saygısızlık etmemelimiyim çok sinirliyim ona

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle affiniza siginarak söylüyorum yine de,sonucta babaniz olan kisiden

bahsediyoruz...

"Kadin olsaydin aldatmazdim" diyen insan yaptigi hainlige kilif uyduruyordur.

Madem öyle ilk önce kendisi adam olsaydi da karisinin elini sicak sudan soguk suya koymasaydi o zaman.

Anneniz de oturup bol bol baksaydi kendisine.

Neyse...

Ihanetin izahi yoktur.Babanizin karakteri ile ilgili bu durum.

Siz ne söyleseniz haksiz olursunuz...siz yine de edebinizi asmayin.

Sadece annenize destek olun,her zaman annenizin yaninda olun.

Bunu annenize hissettirin.

Dogru karari da anneniz verecektir...umarim verebilir.

...

Siz sakinlesin.

1|0
    0|0
    • Bir sözünüzde hemen "annesinin kizi" gibi söylemlerle annenize laf gelir yine.

Bosverin...siz bir sey demeyin.

Vakti gelir elbet bir gün ama simdi sadece annenizin yaninda olun bence.

• Hiç anlamıyorum babamı ona yaranmak için daha ne yapmalı süslenip gezip tozabilirdi yeni sevgili bulabilirdi ama yapmadı annem bizden başkasını düşünmedi

• Vefali,hakiki anneler böyledir.Ne yazik ki hayat böyle insanlara acimasiz davraniyor.

Ama anneniz dogru olani yapmis...ellerinden öperim.

Insanin karakteri ile ilgili demistim cevabimda.

Bir kimsenin mayasi bozuk olunca...oluyor malesef bu tür seyler.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Evli her erkek fırsatını bulunca başka kadınla birlikte olur ama seninkisi işi baya bir yüzsüzlüğe vurmuş...

0|0
    0|0
  • annenin yanında dur ama babana direk konuşmanı tavsiye etmem. bunu sebebi erkeklerin tartışmada zafer için herşeyi kullanmaları bence şuan pişman bile olmuş olabilir

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum pişmanmı ama şunu anladım görücu usulünden ve yakışıklı erkektten uzak duracaksın

• Babana kafa göz dal aklını başına alsın.

0|0
    0|0
    • Kalp hastası olmasa tamamda kalbi tutar sonra ben suçlu olurum

• Bir kişi keyfine göre davranacak diye diğer kişiler mutsuz olmak zorunda değil..

• Cok bencil bir adammis bence anneni savunmalisin umuyorum sorun cozulur.

0|0
    0|0
  • söyle tabi o yapmış utanmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Öfkeli şekilde söyleme ama bir şekilde yaptığını yüzüne söylersen daha iyi idrak edecektir.

Ben olsaydım söyler miydim, evet söylerdim. Yani artık çocuklar da büyümüş bunca yapılan haksızlığına rağmen annem kabul etmiş seni ve hala bu kadar nankörlük yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • Karışmamalısın canım..

0|0
    0|0
  • erkekler malesef nankör olur.saçını süpürge edsersın evlatların için kocan için busefer bakımsız olur.oda baba olsaymışda aldatmasaymış ozaman.illa koca olmak gerekmıyo.ınsan evlatlarını duşunur.

0|0
    0|0
  • baban köy yerinde yabancı sevgili nerden bulmuş peki?

0|0
    0|0
    • Yurt dışında buldu

• üzüldüm annene yazık gerçekten

• Ama annem onu yinede affetti bizim için yinede yaranamadı keşke boşansaydın diyorum ama köyde söz olur falan diye boşanmadı

• söyle. haddini bilsin babaysa babalıgını bilecek

0|0
    0|0
  • babaysa baba.adam olsun.bide konusuyo utanmadan

0|0
    0|0
Yükleniyor...