Bir tane arkadaşım bile yok ne yapacağım?

Hiç arkadaşım yok. Yemin ederim benlik bir şey yok. Sanırım insanlar çok menfaatçi. Kimse aramıyor işi düşmeden hep arayan ben oluyorum. Kimsem yok ya hiç dışarı cıkasım yok sanal ortam da konusuyorum hepsi baska memlekette ben cıkıp gezmek istiyorum yalnızlıktan bıktım valla billa nolacak benim halim?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Yemin edceğin bişey yok ki. Anladığım kadarıyla çevren olmadığı için tanıdıklarını da kaybetmek istemiosun ve ikna etmek için elinden geleni yapıosun. Bak ; Yaşın kaç bilmiyorum ama benden büyük olduğun kesin. Sanalda çevre kurmaya çalışma.Yararından çok zararı dokunur... Sanal aleme ,Bilgisayara fazla zaman ayırma..Çünkü bu Seni daha çok asosyal yapar... Biraz özgüvenini topla. Ya mesela görüyosundur..O kadar tip olarak beğenmediğn kişinin bile çevresi çok geniş olabilio..Neden ? Çünkü O'nun özgüveni var.. Güvenio Kendisine..Bi ortama girdiğinde kendini germe.. Yere bakma...Önüne bak ve dik yürü.Çekinme.Çekinceğn bişey yok. Ya adamlar dikkat çekmek için Afedersin de kıçını yırtarak gülüo nerdeyse...Ortama girdiğnde utancak bişey yok. Sabah kalk Kahvaltını yap,Kahveni iç At kendini dışarıya...Gez toz dolaş..Tanıdıklarına selam ver bişey yap... Bi bakkaldaki biri olabilir meselaa bu ...Bu şekilde açılırsın :)Umarım işine yarar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne olacağı mı var kendinin kıymetini bil o zaman. Benim de dostum yok menfaat için yanımda olanlara ben de aynı şekilde karşılık veriyorum. Senin senden başka dostun yok o zaman kendin için çabala.

0|0
    0|0
  • bende seninle aynı durumdayım. fakat az insan çok huzur

0|0
    0|0
  • Üzülme dostum yanlız değilsin benimde hic arkadaşım yok insanlar menfaatleri uğruna seni satarlar beni de satilar ama yalnızlık çok güzel bişi elbette şans senin yuzune daha fazla gülecektir :)

0|0
    0|0
  • bu zamanda DOST diyebileceğimiz çok az insan kaldı malesef ama arkadaşın olsun bence az olsun öz olsun ama olsun bir kaç tane iyisinden olsun .) zaten 4/4 lük insan yok sende bul bitane kendine uygun onunla arki ol :)

0|0
    0|0
  • Bize gel.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...