Erkekler annelerine nasıl davranılmasını isterler..

sevgiliniz,nişanlınız,eşiniz annenize karşı nasıl davranmalı. aralarında anlaşamıyorlarsa neler yaparsınız. mesele bu kız annemle gecınemedı ayrılıyım mı dersınız yoksA olabilir onemlı olan benımle gecimimi dersınız. Ailenızı karşınıza alırmısınız yoksa kızdan mı ayrılırsınız. Taraf tutmuyorum bunu belirtıyım , herkez fıkrını beyan ederse memnun olurum teşekkürler.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• benim hayatımda biri yok fakat anneme her zaman şunu söylerim, ilk evlendiğinizde babamın seni koruyup kolladığını anlatıyorsun ve bunu hep güzünde gülücükle anlatıyorsun.. Yarın bir gün bende evlenirsem şunu bil ki bende onun yanında olup onu koruyup kollicam oda senin gibi mutlu olabilsin diye.. :)))

2|0
    0|0
    • şimdiden haberini verıyorsun :)

• düşüneyim :))))))))

• peki tamam bekliyorum cvbını sabırsızlıkla :)))

Erkekler Ne Diyor 10

• Erkekler annelerini inciticek en küçük bir davranışa beklenmedik tepkiler verebilr ama kızı çok seviyosa 2sınıbir araya getirmemeye özen gösterir heralde

1|0
    0|0
  • Kendi annesine davrandığı gibi davranmalı

1|0
    1|0
  • ikinizde kalın ben giderim tatile :) anlaşırlar ya sorun değil çadoloz kaynanaya düşmede

1|0
    0|0
  • Saygı hürmet olmalı

1|0
    0|0
  • kız dediğin kaynanasının evini komple temizleyecek ütüsünü yapacak bulaşığını yıkayacak boya badana işlerini yapacak gerekirse kaynanasının ayaklarını bile yıkayacak hatta kaynanası öl dese ölecek ashdlsakhdashd

0|0
    3|0
  • Kendi annesi gibi görmeyip rakip görürse annemi hayatta öyle bir gerizekalıyı çocuklarımın annesi yapmam. Ne ona saygısızlık yaptırırım ne de annemin yanında ezdiririm karımı.

0|0
    0|0
  • annemin kızı olacaksa olacak o kadar ! annem ne derse odur!

0|0
    1|1
  • öncelik annemdir ama tabi olayına göre değişir. bana olan sevgisini aileme saygı olarak göstermeli

0|0
    1|0
  • Saygılı davranmasını beklerim

0|0
    1|0
  • ne anamı nede karıyı tutarım kafamı bozarsa kodummu oturturum

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bnm için aile önemli ona ailemin huyuna gitmesini isterim bnde onun ailesinin huyuna gitmeye çalışırım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...