Kas geliştirme için yapılcaklar nedir?

Göğüs ,pazu ve karın kasları için en etkili egzersiz ve yemekler nelerdir?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• salonda sana zaten program verirler beslenme ve uyku çalışmadan daha önemli kilonun 1,5 katı kadar gram günlük protein almalısın

0|1
    0|0
    • salona gitmiyorum ve o toz proteinler kimyasal olduğu için vücuda zararlı

• biraz açarmısınız şu protein konusunu zararlı değilmidir yani ?

• zararlı değil sadece onu aldıgın için karaciğere zarar vermesin diye bol su alman lazım o kadar

• makarna göğüs şişmesinde işe yarar die duydum :)

0|2
    0|0
  • Kırmızı et,yumurta beyazı kesinlikle tavuk ve ton balığı da çok önemli tabi yağsız olacaklar

0|0
    0|0
  • Karın kası yapcam dedim gittim spor salonuna hocam beni pişman etti elim ayağım tutmuyr lann :(

0|0
    0|0
  • bol bol proteinli şeyler yiyeceksin :) kas yapıyor

0|0
    0|0
  • ağırlık çalış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bana sorcaksın

0|1
    0|0
  • kilon başına 1.5 gr protein alıcaksın.

göğüs, pazu gibi şeyler için evde yeterli alet edavatın varsa haraketleri söyliyeyim.

karın için mekik çekebilirsin.

0|0
    0|0
    • Evde sadece bir çift dumbell var başka bir şey gerekiyorsa da temin edebilirim.

• bir çift dambıl yetmez. kolların zamanla o kiloya alışacak ve zorlanmamaya başlıyıcaksın.

sana ayarlanabilir set lazım.

• demirin ucuna ağırlık takılabilen set herhalde temin edebilirim

• alman gereken 2 çeşit protein var birincisi et , yumurta , balık , tavuk vs gibi bunu sık alman lazım diğeri süt , yoğurt veya bitkisel olarak mercimek

0|0
    0|0
  • karın kası için ben haftada 3 gün günlük 700-1000 arası olmak üzere mekik yaparım göğüs kol sırt omuz bacak için belli programlar var ilerledikçe kendin program da geliştirebilirsin beslenmede ise protein ağırlıklı beslen 3 öğünde de protein almaya bak

0|0
    0|0
  • sabah kalktığında 20 şinav çek akşama 25 tane şınav çek

karın kası içinde şınav pozisyonunda ayaklarını bir ileri bir geri çaprazlama oynat.

0|0
    0|0
  • şinav mekik barfik

0|0
    0|0
  • sucuk ye hacı :D afyon gaymaa nıda unutma

0|0
    0|0
Yükleniyor...