Ciddi anlamda bu sorunu aşmama yardım edecekler , lütfen bakın.psikolojim altüst

bana hayatı zindan eden o cocuğa dünyanın kaç bucak olduğunu göstermek istiyorum.suan terbiyemi bozmamk için zor duruyorum.her seferinde en küçük olyaı bile abartan,kendi sucunu kabul etmeyei bilmeyen o it ben barışmak isterken bana demediğini bırakmıyor ama ben tam vazgectiğimde adını bile duuymamakta kesin kararlı olduğumda gelip beni ikna edip hayatımın içine ediyor.cünkü yine en ufak seyde ayrılıyoruz ve ben her seferinde deli gibi üzülüyorum.bu haysiyetsiz bensiz mutlu olamadığınıbiliyo ama her seferinde gitmey deihmaletmiy.ama artık yeter onu hayatımdan kökünden kazımak istiyorum.baska biriyle cılgınlar gibi mutlu olmka istiyorum ama ondan baskasıyla denemeye cesaretim yok cünlkü ilk sevgilimdi.lütfen ciddiye alın ve yapıcı öenrilerde bulunun gercek anlamda psikolojimin bu herif yüzünden bozulduğunu hissediyorum.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim Ben 2 Sene Dile Kolay Birisini Sevdim Ve 4 Sene de Bekledim Belki Döner Diye O Evlendi Gitti Ellerin Oldu..

Ve Bende Senın Gıbı Hayatta Kımseyi Sevemem Dedim Bundan Sonra Hayatıma Gırecek Kişilerin Hiç Önemi Yok Dedim AMA Öyle Olmuyormuş Ondan Başkasına Da Deli Gibi Aşık Ola Biliyormuş İnsan Ondan Başkasını da Seve Biliyormuş Kendini Boşa Üzme Ve Gözün de Fazla Buyutme Onu Oda Bir İnsan O OLMAZSA bAŞKası Olur Takma Kafana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çivi çiviyi söker

0|1
    0|0
  • hemcislerimi satmam...

0|0
    0|0
  • seni çok iyi anlıyorum sana çok iyi önerilerim var ekle

0|0
    0|0
    • söyle işte buradan geçerli bir yöntemin varsa ?

• sende bu kafa oldukça senden bişey çıkmaz güzelim buradan söle işte geçerli bir yöntemin varsaymış buradan herşey söylenebiliyormu süper zeka geçerli yöntemim vardı artık yok naşla kızım

Kızlar Ne Diyor 2

• bir daha aradığında açma sorun hallolur

0|0
    0|0
    • engelleme yolları arıyorum.hatta program ekelyip engelledim ama attığı seyleri yine de görebilcekmişim.ona karşı cok iradesiz oluyorum.engelleyip birdaha hiç açamamak istiyorum ben ona yazsam bile gitmesin isstiyorum.bunu sağlayacak bir sey biliyorsanız gerçekten minnettar olurum

• o zaman yardım al

• hayatı sana zidan ediyorsa tabikide uzak dur derim söylediğine göre dengesiz bir tip sanırım şans versende seni üzücek bence daha kaliteli erkekler karşına çıkıcaktır her şey görünüş tip değil kafa yapısıda çok önemli inşallah mutlu olursun karşına seni mutlu edebilecek kişiler çıkar

0|0
    0|0
    • inşallah hak eden herkes mutlu olur.dengesiz evet ama ondan öte sinirini kontrol etmeyi bilmeyen kinci bir kişi aradan zaman geçince fark ediyo o geçen zamanda gününü gün ederken ben yıpranıyorum üzülmekten.hayatımdaki diğer insanlarla olan ilişkilerim etkielniyor

• o kişi ilk ilişkin diiye son ilişkin olmak zorunda değil çok gençsin ikimizde çok genciz devam edebileceğine ve mutlu olabileceğine inanıyorsan tabi ki devam et seni yannış yönlerdirmek istemem ama hayatını bu kadar kötü yönde etkiliyorsa uzak dur derim

• teşekkürler :)

Yükleniyor...