Kızlar erkeklerin ağladığını görünce ne hissediyorsunuz ?

Kızlar erkek birisi olarak Sevdiğinizin veya yakın birinizin ağlamasında ne hissediyorsunuz.Erkeklere ağlamayı yakıştırıyormusunuz ? üzgün görünümlü erkek size neyi çağrıştırıyorda.Hep gülen erkek ve güldüren erkeklere daha yakın duruyorsunuz?

0|0
17|1

En İyi Kız Görüşü

• Rol olsun diye ağlıyosa tiksinirim.Ama gerçekten ağlıyosa kıyamam ben ona gider sarılırım.

0|1
    0|0
    • Rol yapmayı kızlar daha iyi bilir :) erkek rol olarak ağlarsan onun şahsiyetinden şüphe ederim.

• Var öyleleri çok hemde.Ama bişeyi doğru söyledin evet kızlar bu konuda çok daha iyi rol yapar :D

• :D:D

Kızlar Ne Diyor 16

• Bellki cok gaddar diyeceksin ama ben birinin yanında aglayan erkekleri erkekten bile saymıyorum oyle soyleyim. Hatta en illet oldugum sey bir erkegin birisinin yanında aglaması. Ben ki kız olmama ragmen yani duygusallıgın dogamda olmasına ragmen aglamıyorsam birinin yanında, bir erkek kesinlikle yanımda aglamıycak. Bildigin acırım ve gozumden duser. Katlanamayacak durumdaysa gitsin kimsenin olmadıgı bir yerede aglasın. Yeterki belli etmesin ve ben bilmeyim. Aglamak caresizligin simgesidir. Ve Guclu bir erkek asla caresiz kalmaz. Dustugu anda kalkmasını bilir.

0|1
    0|0
    • Hayat bu kime tekme atacağı belli olmuyor.

• Guclu olmak zoru basarmaktır zaten.

• anladım eyv.

• Bir hata yapmışsa bana ve acı çekip ağlıyorsa umursamam. Ama bir sıkıntısı varken ağlıyorsa ben de eminim ki ağlarım.

0|1
    0|0
  • hiç görmedim ki

0|1
    0|0
  • Erkek aglamasi dayanılmaz üzücü ici acıyo insanın ne olursa olsun

Yakistirmak ne anlamda? Erkekler aglamaz mantigiyla dusunuyosan bu cok sacma

0|1
    0|0
    • yok o anlamda demedim.Erkekler güçlüdür ya öyle kolay kolay herşeye ağlanmaz.Ama çaresizlik vardır bu çaresizlik bir köşeye geçip elimden birşey gelmiyor demesiyle hıçrıklara boğulması anlamında.

• Bosver bea ;)

• ii sen bilrsn ;)

• tmsah gozyaslari...

0|2
    0|0
  • eğer sevdiği için ağlıyorsa yani benim için ben bir ömür onu kalbimden çıkaramam ya çokmu abarttım acaba belki ağlamışlardır ben görmemişimdir.

0|1
    0|0
  • burnumun dıregı sızlıyor bende aglıyorum tabı gorursem gormezsem he der gecerım

0|1
    0|0
  • Samimi olduğuna inanmam lazım senin için ağlıyorum bak ne kadar değer veriyorum anla ayağına yatinca karşımdaki soguyorum istemsiz olarak.

0|1
    0|0
    • öyle ağlayanın sulu oldugu belli olur ztn

• Offfff eger benim icin aglaiyorsaa ben olurum butun omruni ona vermeyi hazirim ama eger benm icin agliyorsa simsiki sarip asla birakmam

0|1
    0|0
    • biz ağladık ama terketti !

• Iste o senin o sevgini farletmemis gercelten ona yazik olacak illerde

Ama gercekten kendi adima soyliyorum benim icin agliyorsa ona omrumu veririm

• ağlayan erkekte daha çok merhamet duygusu vardır

0|1
    0|0
  • Neden erkekler ağlamaz mı ? :)

Onlarda insan olduğuna göre normal gelir ağlaması

0|1
    0|0
  • ağlayan hangi cinsiyetten olursa olsun üzülür insan ve kalbi olan insan olan ağlar zaten .. ağlayabilirsa kişi mutlu olsun çünkü gerçekten bir insan

0|1
    0|0
  • Ağlayan erkek çok tatlı oluyo lan.

0|1
    0|0
  • bence erkek dediğin öyle her boka ağlamıycak ama ağlaması gereken durumlar da var tabi yani zırt pırt ağlayan diil de gülen ve güldüren daha tatlı bir de ağlayan iinsan güçsüz durur kızlar yani en azından ben güçsüz erkek sevmem :)) bişi olduğunda ikimizde ağlarsak kim bize sarılıp her şey yoluna gircek diycek :D:D

0|0
    0|0
    • ıyy :D 2 kişi ağlayacak bide sarılacağını düşn :D çok boktan :D

• Kendine yakın gördüğü insanların yanında ağlıyosa çok içten ve gerçektir. Ama her ota da ağlıyoda herkesin içinde güçsüzdür derim. :)

0|0
    0|0
  • hiç yanımda bir erkek ağlamadı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok ağlıyorum lan ben :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...