Puan farkı 7 değil 3 bile olsa fenerbahçeliler yine rahat neden bu kadar rahatsınız?

puan farkı 11 di kapatamazlar dediler sonra 9 oldu yine kapatamaz dediler 7 oldu yine kapatamaz dediler fenerbahçeliler bu ne rahatlık

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• sen yanlış analiz yapmışsın neresi rahat? 7 puan önde olmalarına rağmen GS onlardan daha rahat. hala bizi takip ediyorlar maç kazandıgımızda korkuyorlar resmen

1|0
    1|0
  • Neresi rahatlar adamlar puan farkıyla övünüyor ama Ersun Yanal bile korkusundan hala röportajlar veriyor havalara girmesinler diye:) Madem rahatlar neden hala bizi takip ediyorlar anlamıyorum:)

2|1
    1|0
  • fenerbahçe 1 puanlada yarım puanlada şampiyon olacak biz takımımıza güveniyoruz

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Geçen sene Galatasaray 5 puan farkla lider olmasına rağmen hiçbir Fenerbahçeli biz bu puan farkını kapatıp Şampiyon oluruz demiyordu hatta Rıdvan Dilmen bile 19. haftada Galatasaray´ı Şampiyon ilan etmişti ama biz puan farkı 10 ken bile biz bu farkı kapatıp şampiyon oluruz diyebiliyoruz çünkü takımımıza güveniyoruz Galatasaray´ın daha önce ne gibi mucizelere başarabildiğini biliyoruz kadro kalitemizin Türkiye ligine fazla olduğunu biliyoruz

2|0
    0|0
  • fenerbahçe taraftarı kasıntılı bir taraftardır.takımlarına acayip sahip çıkıyorlar..benim tuttuğum takım şike yapsa ben o takımın yüzüne bir daha bakmazdım...hele galatasaray yapsaydı şike uefa kupasını çalardım ve denize atardım..

0|0
    1|0
  • Çünkü bu sene şampiyonuz <3

2|0
    2|1
  • Rahat derken? link link

0|0
    1|0
  • Galatasaraylı olarak cevap vermek bana düşmez, Fenerbahçeliler buyursunlar. :)

0|0
    0|0
  • takımımıza güvenimiz tam da ondan

1|0
    0|1
Yükleniyor...