Bu Olanların Ardından Ona İçimi Haykırmak, Hakaret Etmek İstiyorum ! Lütfen okuyun

Bu sene üni.ye hazırlanıyorum. Bir süredir bir birlikteliğim vardı. Kız arkadaşımla birbirimizi seviyorduk. Ne olduysa son 3-4 günde olmuştu. Gün aşırı görüşüyorduk çünkü çok özlüyorduk yan yanayken deliler gibi eğleniyorduk çok romantik anlar yaşıyorduk. Sonra onun regl dönemi başladı ve bana çok gergin olduğunu söyledi. Konuşmaları değişmişti. Ona anlayışlı yaklaşıyordum. Twitterdan sürekli bunaldım sıkıldım temalı şeyleri beğeniyordu. Sonra bana kafasına göre azarlamaya başladı ben alttan alıp anlayışla yaklaştıkça. Bir sorun olup olmadığını sordum. Her şeyi kendine aramayı kes dedi ve posta koydu yine. Bunun üzerine kafasını dinlemesi için ona vakit verdim ertesi gece yine konuştuk. Bana yine posta koydu ve insanlarla konuştuğunda rahatladığını, benimle konuştuğunda gerilip bunaldığını söyledi. Üstüne bir de bana yine posta koydu. Dayanamadım, konuştuğu insanların arasında erkekler de vardı. Çok sevdiğim sevgilimden ayrıldım. Sabrımın sınırını da geçmişti. Hayal kırıklığı oldu benden sıkılmıştı. Ayrıldıktan 5dk sonra bir çocuk tanışmak amaçlı mesaj attı. Bakın sadece 5 dakika. Çocukla o kadar güzel konuştu ki. O an gözlerim doldu. Sonra çocuk numarasını istedi numarasını verdi ve belden aşşağı konuşmaya başladılar. Dayanamayıp sildim hesabını telefonumdan. Bir daha girmemek üzere. Çok canım yanıyor. Değmeyecek biri olduğunu biliyorum ama ne oldu da 3 günde değişti. 3 gün önce biri gelip bana bunlar olacak dese hadi ordan derdim. Bu ne hız? Bu ne yüzsüzlük. Ben ilklerimi onunla yaşadım ve bunun için çok pişmanım bir ERKEK olarak. Keşke onun gibi bir kızla yaşamasaydım ne yazık ki aylarca çok güzel oynamış. İnanın çok kötüyüm ona çok küfürlü bir mesaj yazmak istiyorum arkadaşlarım tutuyor beni... Okuyan herkese teşekkürler

Güncellemeler:
NOT: Kız bugüne kadar hiç terk edilmemiş ve ben de gayet soğukkanlı ve en son postayı koyar şekilde terk ettim

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Allah'ından bulsun , şu kıza bak ya! Ahh annem, sen kurtulmuşsun bu kızdan.Rezalet ya...Umarım karşına senin gibi biri çıkar.

0|1
    0|0
    • Hep arızalar çıktı ama umarım bir gün çıkar..

Kızlar Ne Diyor 12

• Boşver. Demesi kolay ama inan yapmasıda kolay olacak. Senin ilginden sıkılmış bu kız. Yeni heyecanlar istemiş belli.Bırak biraz dolansın etrafta.. Ağır mesajlar yazma bence onun gözünde hiç bozma kendini. O zaten bunları yaparak senin gözünde çirkinleşmiş iyice. şimdi sende yazsan küfürleşmekten öteye gidemezsiniz. Kalbine dokunduysan er ya da geç geri gelecek zaten... Sabret.

0|0
    0|0
    • Evet kendini bir şey sandi. Beni mutlu ettikçe ben de ona daha cok değer verdim. Geri dönerse küfür ederim. Kesinlikle kabul etmem. Pismanliktan ölmesi gerek

• or*sbuuu işte boşver kardeş üzülme inş kendine göre layık birini bulursun

0|0
    0|0
  • hep kızlardan duyardık bir erkekten duymak gerçektn şaşırttı bence karakter meselesi demekki ... sosyal medya insanları çok değiştiriyor ... 3 günde birden değişti diyosun bence aklına biri girmiş olabilir..

0|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum çünkü 2 gün önce beraberdik ayılmadan, ve çok iyi geçti. Bu kadar kısa sürede böyle olması çok zor bir soğukluk olsa o gün anlardım

• büyük ihtimalle biri aklını karıştırmış veya seni kıskandırmak için fake hesapla böle birşey yapıyor olabilir...

• helal olsun ya böyle seven adamlarda varmış sen efendiliğini bozmaki daha çok vicdan azabı çeksin ben ona neler yaptım bana tek kötü söz etmedi ne aptalmışım der ve emin ol kapına gelir küfür edersen bu sansını azaltırsın.

0|0
    0|0
    • Evet ağırlığım olsun istiyorum onun yaptığı o..luklara ben delikanlı gibi durarak cevap vericem çizgimi hiç bozmayacağım

• Ya o kızın konuşmalarını nasıl okudun ?

Ayrıca kişiliksiz karaktersiz aşalık . ( ağzıma daha gelen cok şey varda ) herneyse boşver.

iyi etmişn.

0|0
    0|0
    • Twittet şifresi vardı değiştirmek aklina gelmemiş

• hiç arama sorma verilcek en güzel cevap o olur.tıpış tıpış ayagına gelicek o zamanda sen s.ktr edersin

0|0
    0|0
  • o zaaten kişliksiz biriymiş boşver hiç takma

0|0
    0|0
    • Boşlukta hissediyorum her şeyin farkindayim ancak hic beklemezdim olayin şokundayim

• başta öyle hisstemen normal ben de yaşadım geçiyo

• Takma kafana*et ne boktan kızmış ya sevmiyormuş seni demek

0|0
    0|0
  • Oha aynı kaderi paylaşmısız. Bi an ürperdim:D

0|0
    0|0
  • terk ettiysen iyi yaptın daha da muhattab olma

0|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum mutlaka dank edecektir ama sala affetmem

• sakın yazma bir şey. haklıyken haksız konuma düşersin. olan sana olur.

0|0
    0|0
    • Zaten küfürleri bile hak etmiyor

• bence içinde kalmasın kıza ne söylemek istiyosan söyle hem böylelikle rahatlamış olursun. daha sonra hiç bir şekilde takma ne hali varsa görsün de bir süre sonra sende yeni birisini bul.

değersize değer biçmeye gerek yok.

0|0
    0|0
    • Öyle diyorum ancak arkadaşlarım değersiz biri için ne mal olduğunu bildiğin biri için kızdığını üzüldüğünü göstermeye gerek yok tenezzül bile etme o küfürleri bile hak etmiyor o insan diyorlar, bir yerde de haklılar

• evet haklılar ama içinde kalıncada aklını kurcalar kin tutarsın bu yüzden bence içindekileri söyle bir daha yüzüne bile bakma

• Bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Aşk meşk düşünceğine otur adam gibi dersini çalıs

0|0
    1|1
  • Takma kafana, onun gibi birinden kendini kurtardığın için sevinmelisin. Ha elbette, yaptığı şey elbette koyacaktır; ben de seninle aynı duyguları paylaşır, hatta kindar bir insan olarak içimde çok büyük bir nefret beslerdim belki de. Küfür bir şey değiştirmez fakat yerinde olsam ben yine de O'nun ne kadar ucuz bir insan olduğunu kendisine fark ettirecek bir mesaj atardım.

0|0
    0|0
    • Ben de düşündüm ancak onun seviyesine düşmek istemedim. Onun kişiliksiz hareketlerinin beni sinirlendirdigini göstererek onu mutlu etmek istemedim. O kufurumu bile hak etmiyor. He olur da bana mesaj atarsa yapistiririm

• Benim şu dikkatimi çekti 5 dk içerisinde bir çocukla tanışmış numarasını vermiş ve 5 dk belden aşağı konuşmalar olmuş aralarsın da diyor ve bundan çok eminsin? Peki bu kadar nasıl oldu da emin olabildin?

0|0
    0|0
  • Üniversiteyi kazanamalısın dostum :)) orda niceleri var :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...