Maddi olanakların kızların bakışına etkisi ?

Soru açık cüzdanının dolgun olması onu size farklı bir gözle mi gösteriyor ? Bu durum erkekler içinde geçerli ama çirkin adam güzel kız ile çirkin kadın güzel adamı oranlarsak 100 de 5 falan kalır heralde erkeklerin paraya zaafı ama kızlarda bu oran çok yüksek peki neden ? Hiç alakası yok öyle kızlardan nefret ediyorum diye kendinizi kandırmayın illa ki etkisi var itiraf edin sebeplerini :)

Güncellemeler:
bayan arkadaşlar genellemeler yerine sizlerin şahsi düşünceler, ve deneyimlerinizi bilmek istiyoruz :)

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• erkek arkadaşımın sadece durumunun çok iyi olduğunu biliyorum.3 sene olacak beraberim.ne evlilik baskısı,ne cüzdanını gördüm,ne ondan bişey istedim,ne o bana istediği halde hediye aldı.. nede lüx mekanlara gittik.umrumda değil parası.sadece bu kadar şeyin üstüne sevgisi ciddiyetini seviyorum.biterse biter de Allah yazmıştır.ben onunla iki odalı evdede yaşarım ailesi ile de.para geçicidir.

0|0
    0|0
    • seninki biraz pintiymiş gibi geldi bana :) Ben sürekli sevgililerime özel günler haricinde büyük küçük hediyeler aldım olay burada parayla bişi almış olmam değil onu mutlu edebilmemdi :)

• pintilikten değil.pinti oldugunu bilsem pinti insanlarla olmam.sadece hediye evrip arkasından konusan cok insan gördüm ve bana asla hediye almamasını tembihledim

Kızlar Ne Diyor 5

• açıkcası benim için önemi var ama o kadarda değil.Önce hoşlanmam lazım ve beni güldüryo olması lazım.En son avukat ve son model coupe mercedesı olan birini reddettim çünkü hoşlanmadım.Herşey cüzdana bakmıyo yani.Ama direk cüzdana bakan tiplerde var para hırsı insanın istekleri işte onlarıda normal karşılamk lazım.

0|0
    0|0
  • bazılarına maddiyat önemsiz. 8 ay ilişki yaşadım ne parası vardı ne pulu, idare ettim yeri geldi onun masraflarını da karşıladım ama baktım adamın çalışacağı yok yatıyo bütün gün evde, o zaman kendime geldim :) artık yapmam öyle bir salaklık. en azından kendi hayatını sürdürebilmesine bakıyorum

0|0
    0|0
  • bu dünyada para herşeyin tanrısıdır. sonuç olarak parası olan rahat yaşar. ama bir erkeğe parası için aşık olmak aslında ona değil parasına aşık olmaktır. ki zaten bu dünyada paraya tapmayanı bulmakta zordur. bu durum bitek kadınlarda değil erkeklerde de var dediğin gibi. dikkatli olmakta yarar var böyle insanlardan uzak durmalı ya da böyle insanlara dönüşmemeli insan :)

0|0
    0|0
  • Maddiyat önemsiz diyen kız sallar.

Ama, hayati önem olarak görenlerden mi ona bakmak lazım.

0|0
    0|0
  • Kultur kaynakli biraz da. Ataerk bir toplumda yetistigimizden erkek hep baskin oluyor. Kadinlar icin calismak cok daha zor onlar da ne yapsinlar zengin kisilerin pesinden kosuyorlar. Yani bu durumun temelinde aslinda toplumsal cinsiyet ayrimciligi yatiyor. Zaten kadin dogasi geregi gucsuz ve mucadeleci degil bu yuzden tek silahini yani guzelligini kullaniyor.

0|0
    0|0
    • Sahsi gorusum; ben yillardir okuyorum iyi bir is sahibi olmak ve rahat etmek icin, bu sartlari saglayacak birini secerim. Ama sevmem lazim.

Erkekler Ne Diyor 4

• Egerki kadin kulturluyse gormusse belli bir kalitedeyse parayla istedigini yap olmaz cok kaliteli bir kizin pesinden kostum resmen paramla tavlamaya calistim yapmadigim sey kalmadi ne zamanki baktim olmuyo acikyureklilikle soyledim o zaman iste tamam dedi ve bir her seferinde salas mekanlarda olduk bir kere arabayla gitmedim yanina gece cikmamizin disinda. Bu da var yani mesele kizin acligi ya da toklugu ac olan kizi her turlu paranla bastan cikarir kopegin yaparsin tabiri caizse ama kalite varsa gormusse napsan bos.

0|0
    0|0
  • hiç öenmi yok diyen için söyleyebilceğim tek şey kendini çok güzel kandırıyor :) var arkadaşım var, bugün imkanı olan her bayan önce karşısındaki kişisinin durumuna, sahip olduklarına bakıyor.. Hee sırf yakışıklı diye beraber olanlarda bir süre sonra durumu kötüyse sıkılıp bırakıyor :) Ama şöyle bir durumda var, imkanı olup cebindekine güvenip kızlara bu şekilde yaklaşan tiplerde var.. para herkes için çok önemli bu devirde..

0|0
    0|0
  • Dediğin gibi dolgun bir cüzdan aklını çelmeye yeter bazı kızların iyi giyim takılar lüks mekanlar felan gözü yüksekte olan bir kızı tipe önem vermeden dolgun cüzdanı sevdiği ıspatlandı

0|0
    0|0
  • kızlar paraya bakar kardeşim giyim ayakkabı sonra ne vaad ettiğine bakar mesleğine bakar maaşına bakar malesef kezban demekten başka bişi gelmiyor elimizden

0|0
    0|0
Yükleniyor...