Hangı burctansınız ?

hangı burctansınızve burcunuzun genel özellıklerını tasıyormusunuz tasıyorsanız kendınızde en begendıgınız ve en nefret ettıgınız özellık ne ? ve hangı burc erkegınden ıyı bır sevgılı olmaz? Bol çeşnili sorumuz fırından yenı cıktı haydı cevapları alalım kızlar soruyor uyelerı :)

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ikizler erkegiyim. Genelde duyan kizlar iyyy dengesiz iki yuzlu diye cemkiriyolar rahatsizim bundan

Cok iyi arkadas türü berbat sevgili diye aniliriz

olumsuzluklarim evet kararsizim bazen bu anim bir animi tutmaz bu hylarmi sevmiyorum

Olumlu yanlarim surpriz yapmayi cok severim merakliymdr her kinuya verecek bir bilgim vardir. Entellektuel guncel bilgilerim hep taze olur arastrmacymdir.nazik kibar ve anlaysli bir burca mensubum.kadin dlinden anlayan bir burctur ikizler... zor severim ama sevdimi olene dek bagli kalrim. Aldatan bir burc diyolar ama 8 tane hayatmda kadin oldu biruni bile aldatmadim nasip olmadu ayrldk o ayri.kisacasi ikizlerin sevlmeyen yani dengesizlgi ve kararsizlgidur. Haricinde odundur diyeni gormedim...

1|0
    0|0
    • evet haklısın ıkızler burcu tanıdıgım ınsanlar var kararsız. Bugun tamam ondan baskası yalan dıyıp bır olaydan sonra bıttı evlılıkte nesı diyen. ama ıyı bır dost olduguna bende katılıyorum. kötulukte etmıs olsan zora dustunmu sana kın gutmeden elınden tutacak ınsanlardan bırı ...

• Walla oyle bisey dersen bulamazsin. Hrpsininde bir kotulugu vardir.aslan kendini begenmis benmerkezci olur boga inattir kustumu umrunda olmaz basak dedigim dedktir ben ne dyosam o dur. Yengec erkegi miyminti pasif miskinlgyle cildirtan bir burctur mesela.hem hepsi brbirini tutmuto bosver burcu adam olsun insan olsun yeter burcla insan sececek olursan zor drumun:)

• Tabıkı öyle sadece youmları merak etmıstım sagol yorumun için.

Erkekler Ne Diyor 6

• Yay burcu, özgürlüğü severim ama en sevmediğim yanı kızdığım bir anda her şeyi bir kenara bırakabilirim ve sonrasında pişmanlık yaşadığım çok oldu...

1|0
    0|0
  • Maksimum Güç (hayal )

Balık.

aklıma hertürlü görsel -yazısal hertürlü poh geliyor. :D

1|0
    0|0
  • kova burcuyum ama benimle pek alakası yok

en nefret özelliğim utangaçlık içime kapanıklılık ve kızlarla iletişim kuramıyorum

1|0
    0|0
  • Aslan burcuyum; ego kısmı doğru bak, kendimi bir halt sanıyorum bazen.

cut.

0|0
    0|0
  • Yengeç

Tüm özelliklerini taşıyorum

0|0
    0|0
  • Akrep burcu

taşıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Balik burcuyum..

cogu imkanli seylerin hakkinda hayal ederim

sicakkanli,duygusal bir yapiya sahibim

fikrimi hemen degistirmem

ama dusunur dusunur dururum..

birde baliklarin kolay aldattiklarini duymustum

duygulariyla hareket ettikler icin

ne yalan soyleyim:)

hoslandiklarim mutlaka olmustur

ama duzgun bir iliskide bence bir balik bayan pek bakmaz

buarada bence baliklarin ozelliklerinin cok tasimiyorum..

herkezsin bir kisiligi var iste :p

1|0
    0|0
  • balık.gereksız bır vıcdanımın olduğunu duşunuyorum.haketmeyenlere en azından vıcdan yapmasın ama olmuyo.oğlakdanda ıyı sevgılı olmaz.

1|0
    0|0
  • yengeççç çok duygusalım

0|0
    0|0
  • boğa ^^

bazı özelliklerimi taşımıyorum.

0|0
    0|0
    • En sevdgm kadin burcudur bu kadar agir hanfendi olgun ne dedgni istedgni bilen bir kadin burcu taninam:) ama erkeklernden pek hazzetmem pek artist oluyolar^^

• yok kızları da artist :)

• Akrep burcuyum. Özelliklerini bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • aslan burcuyum

1|0
    0|0
Yükleniyor...