Bugün Eskişehir maçında Drogba'nın yokluğu çok göze batar mı sizce?

Şimdi Burak-Umut(Hajrovic) oynatılması düşünüyor.Bence Drogba sahada olunca takımın çok ayrı bir havası oluyor fakat ben bugün Drogba'sız da çok iyi oynayacağımızı düşünüyorum gönül isterdi ki oynasaydı ama olmadı maalesef.Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• Sneijder formda olursa ne Drogba´nın nede başka bir oyuncunun oynanaması ya da formsuz olması göze batmaz

1|0
    0|0
    • Ben burak'ın oyunculuğuna lafım yok zaten tek sorun burak oyna küsüyor küçük çocuk gibi mızmızlanıyor ve bunu bildiği için takım ona gol attırmaya uğraşıyor sorun çıkıyor.Görmedin mi geçen hafta drogbanın gollünde diğerlerinin golünnde sevinmedi bile.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Drogbayı geç umut formsuz. Burak gol atamıyor bir süredir. Bugün yeniler de kadroya girecek. Usta ayaklar olmasa bugün işimiz zor.

1|0
    0|0
  • sneijder yine oynarsa show yapar

1|0
    0|0
  • Drogba çok etkili bir oyuncu sahada varlığı yeter. Umut oynadımı pozisyona dahi girmiyor. Sadece pres yapıyor. Onsuzda kazanırız. Belki daha rahat kazanırız ama Umut yerine Hajrovic oynamalı...

1|0
    0|0
  • Burak varsa Allah yardımcımız olsun. Ben bu adamdan geçen haftadan sonra nefret ettim.

Bi insan bu kadar karaktersiz olamaz.Ulan takım gol atıyor sevinsene yok sevinmez neden kendi atmadı yaa başkalarınada sevinmiyor resmen fesat herif.Umut inşallah bu hafta 2 gol atarda haftaya drogba - umut oynar burakı görmeyiz.Geçen haftaki hareketiyle gözümde bitti ve tam bir gereksiz. 3 tane net gol pozisyonunu harcadı.

0|0
    0|0
    • Abi senin de bir dediğin bir dediğini tutmuyor daha geçen hafta şimdi anlıyorum ki Burak adamın dibi demiştin :/

• Burak'ı bilmiyor musunuz çocuk gibi:)

• eheh doğru :)

• Bugün günlerden eskişehir askdselamfadg

0|0
    1|0
  • Dün Burak tek olunca çok daha hırslandı ve daha çok çalışkandı.

1|0
    0|0
  • Galatasaray alıcak maçı ikinci yarı kopar maç

1|0
    0|0
  • yok birsey olmaz eger burak gol kacırmassa bos kaleye alırsınız gibi dusunuyorum.

1|0
    0|0
  • varlığı göze batardı da yokluğunu bilemicem :D

1|0
    0|0
  • Artık izleniyoruz maçlarıda izleyemeyecez...

1|0
    0|0
  • Eskişehir Fenere ne yaptıysa galatasarayada aynısın yapcak heralde bu esesten korkulur abi :))

0|0
    2|1
  • sezon sonunda gidecek nasılsa.

onsuz oynamaya alışmalıyız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dorgba artık kötü oynuyor göze batmaz

1|1
    0|0
  • Her türlü maç bizim :)

1|0