Hayatınızda tanıdığınız en iyi kişi nasıl biriydi?

Samimi olarak düşünün bi öyle torpilde yapmayın babam annem gibi onlar hariç iyi bir kişi nasıl biriydi ? Nesi iyidi,görüşleri nasıldı ?

Güncellemeler:
En çok hangi güzel özelliğine tutuldunuz ?

0|0
11|3

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım. aynı yatakta uyuruz hala. kimse de eşcinsel mantığını güdemez. hayallerim var, gerçekleşirse arkamda bırakmayacağım insanların en başında geliyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• nekadar sinirli olursam olimm beni bi şekilde sakinleştiren yönüydü en sevdiğim yönü..

0|0
    0|0
  • Kibar , samimi, ölçülü.

0|0
    0|0
  • Sessiz sakin

0|0
    0|0
  • Hayata bakış açımı iyi yönde değiştirdi. Uzun boylu - yeşil gözlü ve simsiyah saçları var ve o çok yakışıklı. :( Gözlerine tutuldum ben onun, haftalar boyunca gözlerine bakabilirim. :( Şöyle söyleyeyim, hayatımda tanıdığım en dürüst ve en doğru erkek o. Şu ana kadar tanıdığım hepsi dedikoducu, sapık, olgunlaşmamış... Ama o, hem olgun hem kibar hem de esprili. Zor zamanlarımda hep yanımda oluyor biliyorum o da beni seviyor ama bir araya gelemiyoruz bak moralim bozuldu yine. :((

0|0
    0|0
  • Lise arkadasım.Ne kadar sinirlenirsem sinirleneyim o hic kızmazdı bana.Hep alttan alırdı.Hic yalnız bırakmazdı ne olursa olsun.dünyaya inmis melekti sanki kız.Artık onun kadar iyi bir insanla karsılasabilecegimi sanmıyorum.En sevdigim yönü herseye gülmesi ve cokta güzel bir gülümsemesi olmasıydı:)

0|0
    0|0
  • beni fransada tekrar hayata baglayan kisydi. 3 yil boyunca hicbir karsilik beklemeden benim butun derslerime yardim olmustu tarih ogretmeni, okula alinmami saglamisti, herseyime kosturuyordu. 3 yil boyunca dilek olay... Hayatimda gordugum en harika kadindi... Simdi universiteye gidiyorsam bu gercekten onun sayesinde.

0|0
    0|0
  • en mutsuz anımda beni güldürebilen..

0|0
    0|0
  • biri vardı ama arkadaşımdı çok saf bir kalbi vardı

0|1
    0|0
  • Sessiz, sır tutabilen, vicdanlı ve en önemlisi yarı yolda bırakmayan bir kızdı Elif. Umarım ölmeden bir kez daha görebilirim.

0|0
    0|0
  • hep kötü insanlar çıktı karşıma malsef :(

0|0
    0|0
  • Güven veriyordu mesela. Yardıma koşardı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• deniz diye bir adam. çok okurdu. yarım ekmeği olsa açlarla paylaşırdı. görüşleri halkların kardeşliği ve bağımsız türkiyeydi.

0|0
    0|0
  • vicdan ve adalet sahibi dürüst biriydi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...