Futbolla aranız nasıl? Dünya futbolunu takip eder misiniz?

Dünya futbolunu ve türk futbolunu takip eder misinz? Favori takımlarınız hangileri?

Benimkisi BEŞİKTAŞ Q7 dünyada Arsenal Oyuncu ise T.henry


0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

  • takip ederim bjk liyim ama fanatik taraftar olduğum söylenemez.kendim için profesyonel taraftar diyebilirim. kötü futbolla oynayan ister bjk ister başka takım olsun kazanmasını istemem.

    şike olayları malesef çok arttı. iddaa gibi kumar oyunları maçların futbolcuların bazı fonların piyasasını oluşturdu. ülkemizde ekonomi gittikçe kötüleşiyor ve bundan hepimiz yakınırız. peki neden olimpiyat,arena yakın zamanda inönü stadı yapmak için milyar dolar dökeriz. halkın cebine 1 kuruş girmeyen bu yatırımlar bizi sömürmek için yapılmaktadır. ayrıca karşılıksız sevgi sevgi değildir. malesef kulüpler ve futbol kurumları lig tv , kafeler vb. tüm işletmeler biz taraftarları para kazandırdığımız için seviyorlar. yöneticiler rant peşinde olacağına işsizlikle , istihdamla uğraşsalar kısa süre içinde ülkemizde işsiz kalmaz. ülkemizin asıl sorunu millet olarak biziz. herşeye aldanan bir toplum olmuşuz.

    ceplerindeki kredi kartlarının sayısıyla övünen :) krediyle ev araba alıp sonra ağlayan vatandaştan , oöbp sayesinde ve ek puanla (hatta şişirme diploma notuyla )öss vb. düz lise mezununu ancak geçebilen öğretmen lisesi mezununun kendini üstün görmesinden, oyunu makarnaya ,kömüre, paraya satanlardan daha ne beklemek gerekir. q7 miş gutiymiş bjk side,fb side umrumda değil.

    0|0