• Sor
  • Bence

Futbolla aranız nasıl? Dünya futbolunu takip eder misiniz?

Dünya futbolunu ve türk futbolunu takip eder misinz? Favori takımlarınız hangileri? Benimkisi BEŞİKTAŞ Q7 dünyada Arsenal Oyuncu ise T.henry

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• takip ederim bjk liyim ama fanatik taraftar olduğum söylenemez.kendim için profesyonel taraftar diyebilirim. kötü futbolla oynayan ister bjk ister başka takım olsun kazanmasını istemem. şike olayları malesef çok arttı. iddaa gibi kumar oyunları maçların futbolcuların bazı fonların piyasasını oluşturdu. ülkemizde ekonomi gittikçe kötüleşiyor ve bundan hepimiz yakınırız. peki neden olimpiyat,arena yakın zamanda inönü stadı yapmak için milyar dolar dökeriz. halkın cebine 1 kuruş girmeyen bu yatırımlar bizi sömürmek için yapılmaktadır. ayrıca karşılıksız sevgi sevgi değildir. malesef kulüpler ve futbol kurumları lig tv , kafeler vb. tüm işletmeler biz taraftarları para kazandırdığımız için seviyorlar. yöneticiler rant peşinde olacağına işsizlikle , istihdamla uğraşsalar kısa süre içinde ülkemizde işsiz kalmaz. ülkemizin asıl sorunu millet olarak biziz. herşeye aldanan bir toplum olmuşuz.ceplerindeki kredi kartlarının sayısıyla övünen :) krediyle ev araba alıp sonra ağlayan vatandaştan , oöbp sayesinde ve ek puanla (hatta şişirme diploma notuyla )öss vb. düz lise mezununu ancak geçebilen öğretmen lisesi mezununun kendini üstün görmesinden, oyunu makarnaya ,kömüre, paraya satanlardan daha ne beklemek gerekir. q7 miş gutiymiş bjk side,fb side umrumda değil.

Kızlar Ne Diyor 3

• ben severim ama izlemem sonucu yeterli geliyor bana...

• severim :D

• Kötü

• bak bu olmadı işte :(
      beşiktaş maçına götürcektim ben seni :)

• Öncekileri Göster
    • Öyle bir şevkle dedim ki yalnız. noluyosa :)

• ben giresunluyum ve gurur duyayrım sakın yanlış anlamayın türkiyenin her yeri ayrı güzel ama insan kendi memleketini daha cok sever doğal olarak.28 ÇOTONAKLAR

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç anlamam, hiç sevmem.

• futbol sevmeyenler arasina hosgeldin :D

• Öncekileri Göster
    • pardon o zaman :) ben yanlis yazdi sanmistim

• Estağfurullah :))
      Merak etme sessız takmaz böyle şeyleri :)

• HİÇ TAKİP ETMEM çok koyu beşiktaşlıyım ama bırak 11 i ilk üçü bilmem işte ele bişey :)

• Dünya futbolunu takip ederim ama daha çok genç oyuncuları... yani messiyse zaten messidir... mesela ben robinho gençken ben bu cocuk dünya yıldızı olur demiştim... malumu ortada... yani bunun gibi... bunun gibi parlayabilecek kulüpler de önemli... madrid barça veya arsenal zaten nam yapmış takım... bize beşiktaş fenerbahçe veya bursa gibi en basitinden avrupada nam yapmaya kafi takımları görmemiz lazım... gelecek senenin takımı braga bana göre...

• hastasıyım.. sana ingiltere 2. liginden ya da fransa 2.liginden bir çok takım sayabilirim o derece :) galatasaraylıyım. favorim takımım jesse ye katılıyorum barça ve messi demeyeni dövüyolar :)

• her organişzasyonu takip ediyosundur a zaman ben şahsen son 10 yıldır bütn avrupa kupalrını ve dünya kupalarını takip ediyorum

• takip edebildiğim kadarını takip ediyorum diyelim.

• futbolla pek alakam yok...

• BEŞİKTAŞ Q7, BARCELONA MESSI demeyeni de dövüyolar :)

• ben biraz eski şampiyonların hayranıyım mesala arsenal 2003-2004 ispanyadada real madrid

• efsane arsenal dönemi vardı doğru, bir ara da valencia'yı beğeniyordum. son yıllarda Barcelona'yı tek geçerim.

Yükleniyor...