Çocukluğunuza dair unutamadığınız anınız desem aklınıza ilk hangisi gelirdi ?

İyi veya kötü sizi çok etkileyen çocukluğunuzdan bu güne unutamadığınız değerli bir an ?

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• Bi kaç ev ilerimizdeki komşunun 2 oğlu vardı yaşları bana cok yakındı ben de o zaman 5 yaşında falanım. bunların bir kuzenleri vardı ismimiz aynıydı. bir gün ben balkonda bebeklerimle oynuyodum onlar da dışardaydılar. kuzenleride var tabi yanlarında. başladılar kıza ismiyle bağırmaya. bütün bebeklerimi toplayıp içeri kaçtım balkon kapısını camları falan kapattım yaz günü bide :) sırf babam erkek çocukları bana bağırıyo sanmasın diye. :D :D hala hatırladıkça yarılırım gülmekten :D bkz: ne kadan da ince fikirliyim :D :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• ilkokula yeni başladığım zamanlar dayımlar aralarında konuşurken duydum " her canlı sudan gelir" dedi biri. ben de 1 kavanoza su doldurup bahçeye sakladım. rahat 1-2 sene boyunca her gün bir kaç defa baktım suya içinde canlı oluşmuş mu diye. yosun tuttuğunu gördüğümde heycandan ölecektim.

2|1
    0|0
  • Havuzdan balıkları çıkarmıştık kuzenimle

Birtane bıcakla yardık karnını,heryerine baktık sonra

"Bu balık hasta değilmiş" dedik.

Bide iğne ve iplikle diktik kestiğimiz yeri.

Balığı tekrar havuza attık,sabah uyandığımızda

balık havuzun üzerindeydi bir baktık ki ölmüş :(

Sonra ağlaya ağlaya annemin yanina gittik

anne balığım ölmüş dedik,tabi ameliyat ettiğimizi duyunca gülmekten kırılmıştı.

Bizde ağliyorduk :))

Hiç unutmam bu aniyi,çok ağlamiştik çünkü :))

0|1
    0|0
    • ben de çok güldüm gerçekten ve balığa da acıdım :)

• bir kenara çekilip insanların olaylar karşısında tepkisini, yüz ifadesini izlerdim.

0|1
    0|0
  • mahallenin delisini çıplak geziyo diye tekme tokatdövmüştüm ben 4 o 7 yaşındaydı:D 3.5 yaşında kocaya kaçmaya kalkışmıştım :d

0|1
    0|0
  • İnsanların gerçek yüzünü görmem.Sanırım asla unutamam.

0|1
    0|0
  • Annem ameliyat olduğunda beni bırakmasın diye ablamdan gizli gizli ağladığım anı asla unutmuyorum.

1|1
    0|0
  • apartman boşluğunda düşüşüm o_O

0|1
    0|0
  • kedi tırmalamıştı..onun yüzünden karnımdan yapılan iğneler :(

0|1
    0|0
  • mahallede bir deli vardı beni kıstırıp dövmüştü tokat manyağı yaptı beni :(((

1|0
    0|0
  • Orta okulda benden 7 yaş büyük birine aşık olmuştum onunfacesini çalmıştım oda anlamıştı rezil oldum amaşu anyaptigma guluyotum

0|0
    0|0
  • Köpek ısırmıştı çok kötüydü

0|0
    0|0
  • Beslenmeme koyulan yiyecekleri gizli gizli başkalarının sırasına koyup eve geldiğimde hepsini yedim demem, çöpe de atmazdım yani :p

0|0
    0|0
  • Hatırlamak istedıgım bir sürü sey le dolu

0|0
    0|0
  • babamın kemerle beni dövmesi sanırım hiçbir zaman unutamıcam

0|1
    0|0
    • Unut gitsin sen çocuklarını çok sev

• aslında babam kötü bir insan değildir ama hastalığı onu kötü yapıyor yoksa eminim o meleklerden bile iyi ama dedim ya unutamıyorum yinede o günü

• Geçmiş olsun . Aile bu hayatta insanın tek dayanağı herşey yalan olsa bir onlar gerçek kalır

• Hepsini hatırlıyorum :) Ve hepsini tekrardan yasamak istiyorum. İlerdede yasayacagım :) haha İçimde kalacak çünkü .. Hummm .. Bu arada unutamadıgım değerli an 6 yasımdayken babam bana doğum günü hediyesi olarak köpek almıştı.. Daha 6 ay önce öldü.. Bayagı yaslanmıstı..

0|1
    0|0
    • Bi tane daha al yeri dolmaz ama

• Evet :) Büyük

• alman kurdu ve kangal en sevdiklerim:)

Erkekler Ne Diyor 4

• Buggs Bunny, Daltonlar, Tazmanya canavarı, kesik yarasına sigara kırıp tütününü basan babaannem :D

0|1
    0|0
    • Babanem öyle bişi yapmadı ama çizgifilmler özellikle bunny ve taz favorimdi :)

• Power ranger vardı adını doğru yazdım mı bilemiyorum ama :)

• Ahahah süperdi o zamanlar ya gece dışarıya çıkılır saklambaç oynanır sonra korku hikayeleri anlatırdık özledim ya :(

• Bilyeli arabalar

0|1
    0|0
  • Mahalle maçlarım:)))))/

0|1
    0|0
  • Bir keresinde babam sigara almadan geç kaldığım için kalın sopayı kafama vurarak, döverek üzerimde kırdı daha sonra banyoya soktu ve soğuk su ile ıslayıp, hortumla dövmeye devam etti. Daha çocuktum, 4. sınıfa gidiyordum. Şu an da büyük sayılmam, lise öğrencisiyim. Ama onu asla affetmeyeceğim.

1|1
    0|0
Yükleniyor...