Bu aşkı unutmanın bir formülünü bulan varsa yardım etsn lütfen.

Arkadslar bu aşkı unutmanın bir formulünü biliyorsanz yardm edn,bu kalp bir amaliyata mı sokayım yoksa başka bir kalple değiştireyim mi ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• burdakiler genelde bir yilki ayrildim unutamiyorum diyorlar

bi yilda unutulmasi zatten sacma madem sevmissen

bazilari 25 yil unutamaz tanidigim var

bende ilk askimi 10 yil unutmadim

taki baska birini sevenece

acini dindirecek seyler var kötü yanilarini düsün kizin sogman icin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• zamanla alışırsınn stres yapma

0|1
    0|0
  • Bir merhabayla girerler hayatınıza sonra hakkını helal et diyip çıkarlar.Geride kalana söz hakkı bile tanımazlar,ne kadar ağlamış ne kadar üzülmüş diye hiç umursamazlar.Bide giderken hakkını helal et derler ya ne garip değilmi ? Haram ettikleri hayatın helalini isterler.

0|1
    0|0
    • aynen birde utanmadan helallik isterler .s ona değilde şuna gülüyorum elbet hesaba sende çekileceksn birgün ama iş işten geçecek !

• lakin o kız yani haramdan değilde zmanaımdan çaldı .s ahh ben o anıları nereye atsam karışıma çıkıyor gelde unut .s

• ayneen oylee

• zamana bırak o kalbi sn

0|1
    0|0
  • formülü yok önce kabullenicek sonra vazgeçeceksin

0|1
    0|0
  • bence unutmak bir anda olan bir şey değil canın çok yanar ama unutmuş gibi davranabilirsin ve bir süre sonrada unutmaya başlar yeni birisiyle mutlu olursun

0|0
    0|0
    • çok acıyyycak ama .s .s ben yoruldum artık canım cok yandı of be .s

• canın çok yanıcak biliyorum ama ben böyle yapmıştım unutmuş gibi davran kafanı dağıt onu aklına getirmemeye çalış bir süre sonra unutmaya başlıyosun zor ama imkansız değil

Erkekler Ne Diyor 1

• unutamazsın kardeşim anılarınız felan gelir aklına sadece alışırsın yokluğuna bu kadar

0|0
    0|0
    • .s abi ne yapıcaz ? bu anılar unutmanın bir yolu yok mu ? allah rızası içn yardm et ya

• yok kardeşim her yolu denedim yok 3 yıllık ilişkim bitti 2 ay oldu unutulmuyo durduk yere aklıma gelıyo felan unutulmuyo ama ama sakın alkol ot felan deneme unutmak için ozaman tribe grsen kendine yazık edersin yavaş yavaş alışmaya bak zor olcak ama

• kahrolsun böyle aşka .s

Yükleniyor...