Sonunda evlilik olmayacağını bildiğiniz halde ilişkiye başlar mısınız ?

arkadaşlar sorum gayet açık sonunda evlilik olmayacağını bildiğiniz halde birlikteliğe başlar mısınız ayrılacağınızı kesin biliyorsunuz ancak bir müddet sevgili olmak istiyorsunuz mümkün müdür sizce ?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• aslında ilişkiye evlilik endeksli başlamak daha sakıncalı bana göre

erkek olsam bu tip kızlardan çok korkardım heralde :)

biri ile tanışırsın. zamanla tanır seversin. sonra da sana uygun mu değil mi ev bakar mı çocuk bakar mı huyu suyu değişir mi arkadan iş çevirir mi vsvsvs

tüm bu soruların cevabına göre de o riskli kararı verirsin

0|0
    0|0
    • bende böyle düşünüyordum işte biriyle başladım ilişkiyeee bu evnemezsek yıkılırım felan demeye başladıı tırstımmm bıraktımm sonra beni suçladı :D ki başlangıçta da zaten evlilik düşünmediğimi söylemiştim :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle hayır.

0|0
    0|0
  • ilişkiye evlilik düşünerek başlarsan her zaman hata edersin,sonunun evlilik olmayacağını bilerekte ilişkiye başlanabilir,bütün ilişkiler evlenmek için kurulmuyor

0|0
    0|0
    • bende böyle düşündüm ama erken bitirmek zorunda kaldım kız arkadaşım çokk bağlanıyordu :S

• Neden bilerek kendini uzuyorsun

0|0
    0|0
  • ıhh ıhhh işim olmaz ^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tabiki mümkün biteceğini bildiğimiz halde denemekte sakınca yok bence olmazsa tekrar arkadaş olarak devam edilir

0|0
    0|0
  • yok başlamam

0|0
    0|0
  • evet başlanabilinir fuck body diye bir ilişki tarzı da var şu dünyada

0|0
    0|0
  • Her ilişkiye evlilik olarak başlayan sayısı az olduğunu düşünecek olursak olabilir böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • bile bile karanlık odaya girip mum aramam

0|0
    0|0
Yükleniyor...