Kapat

Çok ama çok yakın olduğunuz arkadaşınızdan zamanla hoşlandığınız oldum

4 4,5 aydır tanışıyoruz ve çok kısa sürede çok yakın arkadaş olduk Sohbet ettikçe adeta ruh ikizi olduğumuzu anladık Pskolojik problemlerimiz bile :D neyse Hatta benim en değer verdiği erkek olduğumu söyledi o da benim en iyi arkadaşım ve ben ondan çok hoşlanıyorum artık Adeta sevgiliden daha yakınız nerdeyse her gün birlikteyiz hatta YGS bitsin beraber bachata dersi alcaz ve eğer üniversteyi aynı şehirde kazanırsak beraber ev tutcaz Ama o başkasından hoşlanıyor ve bende ona daha onu sadece arkadaş olarak görürken o sıralar hoşlandığım kızı anlatmıştım(gerçi Şu an kızın hiç umrumda olmadığını biliyor) Sizce o da zamanla benden hoşlanmaya başlarmı

Güncellemeler:
Not : Şu an aynı yataktayız hemen yanımda uyuyor Gece dışardaydıkta eve 7de geldik :D
En azından bachata işime yaramazmı :/

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• benim 5 yıllık üniv arkadaşım başka kıza aşıktı arkadaşlar kanımıza girdi aramızı yaptılar çok iyi çocuktu ama bana çıktığımızın 3.günü seni beğeniyorum hoşlanıyorum seviyorum ama aşık değilim dedi böyle olmaz dersen arkadaş kalalım dersen anlarım dedi bende tabi defoolll dedim saçma çocukça aptalcaydı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu işin sonunda siz sevgili olursunuz gör bak.. umut vermek gibi olmasın hatta olsun o kız sana boş değil... sevgili olunca yaz buraya merak ederim ben :)

0|0
    0|0
    • Peki ya hoşlandığı çocuk? Bu kadar emin olmanın sebebi ne? Nasıl anladın?

• Ya benden o anlamda hışlanmıyor gayet açık şekilde çocuğu ne kadar beğendiğini anlatıyor

• Ya kardeşim aynı yatağa girmişsiniz daha ne olacak anlamadım ki. Bu kızlar manyak her sözüne güven olmaz.

Erkekler Ne Diyor 2

• aynı yataktasınız kız başkasından hoşlanıyor ve sen zamanla acaba beni severmi diye başlık açıyorsun kolay gelsin ne diyelim durumun hiç iç açıcı değil yani!

0|0
    0|0
  • Çok boktan bir durumdasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...