Aynı işyerinde ben-çalışma arkadaşım-eski sevgilim-eski sevgilimin yeni sevgilisi!

yaklaşık 6 ay önce aynı iş yerinde çalıştığım bir hatun kişiyle duygusal bir ilişkiye girdik. Aynı işyerinde olduğumuzdan bu durumu sakladık. Yaklaşık 4 ay süren bu ilişkiyi bir takım mantık içeren sebeblerden dolayı bitirmek zorunda kaldık. Ama duygulardan ve aynı iş yerinde olduğumuzdan bitiremedik ve bir süre daha bu modda devam ettik. Ama bu modda devam ederken ait olma ve özgürlükler ikiliminden çıkan bir çıkar çatışmasında bağlar kötü bir şekilde koptu. İntikam almak için ondan hoşlanmakta olan çalışma arkadaşıma yanaşmaya başladı. Bende çalışma arkadaşımla konuştum ve durumu açıkladım. Ama ters tepti. Hatun arkadaşımız üzerine gitti çalışma arkadaşımıza. Erkek dayanışması amacıyla konuştuğumu sanıyordu.Çocuğu çekti aldı.Halbuki öyle bir amacım yoktu tehdit unsuru olarakta hiç görmemiştim. İnatla başlayan ve kız tarafından gözüme sokularak ve dozajı gün gün arttırlan bir ilişkileri başladı. 10 günlük bir ilişki sonunda evlenme kararlarını öğrenmiş bulunmaktayım. Bir başak kadınını izlediniz... Bilenler bilir...Bütün bu olayların dışında kaldım. Pozisyonum itibariyle benim yer değişikliği yapmam zor. Başkalarının yaşamlarına da müdahil olmak istemiyorum. Ama bu şartlar altında yer değiştirmelirini sağlamalımıyım ?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• elinizdeki yetki seviyesini elbet buradan bilemeyiz.. fakat görünen o ki ortamın sizin için de onlar için de değişmesi gerekiyor... ya da her ikisiyle ortak bir konuşma yaparak hayırlı olsun benden uzak olun ALLAH a yakın olun demeniz gerekiyor sanırım.

1|1
    0|0
Yükleniyor...