Sizce uzak mı durmalıyım yoksa mesaj atmalı mıyım?

Arkadaşlar sevgilimle 4 ay boyunca süren bir ilişkimiz vardı daha sonra ailesi öğrendi sevgilim benden 2 yaş küçük olduğundan dolayı görüşmemizi istemiyor ailesi ama ben onu bırakmak istemiyorum ben onun için her şeyi göze aldım onun beni unutmasını dahi istemiyorum.Şu an mesaj dahi atmıyoruz birbirimize ama ben konuşmamak için kendimi zor tutuyorum annesi ilk başta onaylamıştı ama sonra kızın abisi,kuzeni ve babası da öğrenince ilişkiyi ben konuşmanızı istemiyorum onun okulu daha bitmedi gibi şeyler demeye başladı ve geçenlerde annesi beni aradı telefonu açtım sesimi duyar duymaz yüzüme kapattı ondan sonra ben aradım ancak sürekli meşgule attı ben sevgilim olduğunu zannediyorum ancak sevgilimin diğer kuzenine sordum annesi konuşmak istemiş aramış ama yanına komşu gelince kapatmış ama ben hayatımda ilk kez bu kadar sevdim.Benle ilk başta birisini unutmak için teklifimi kabul etmiş sonradan da beni çok sevdi ve ailem falan umurumda değil diyordu ama annesi bir daha mesaj atma deyince bitti dedi.Ama beni unutması için ben başkasının sevgilisi olmasını ve elini tutmasını onun kokusunu içine başka kimsenin çekmesini istemiyorum.

Sizce uzak mı durmalıyım yoksa mesaj atmalı mıyım.?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• kaç gündür konuşmuyorsunuz?

0|0
    0|0
    • 3 haftadır.Ama facebook şifresini değiştirmemişti artık onuda değiştirdi beni sildimi aklından hala seviyormu sevmiyormu onu da aklımdan atamıyorum.Bilmek istiyorum Sadece

• en korktuğum şey onun beni unutması istemiyorum unutmasını başkasıyla sevgili olmasını bir erkek daha ne kadar sevebilirki bir kızı.Anlamıyorum bu aileleri neden bu kadar büyütüyorlar bir işi bu kadar medeniyetsiz olmaması gerek bunların.

• ya işte kızlarda biraz farklı oluyor durum. evlenme zamanı gelince daha rahat oluyolar erken olduğunu düşününce gaddarlaşabiliyorlar. eğer kız gerçekten seviyorsa dayanamaz yine konuşursunuz gizli de olsa diye düşünüyorum. ailevi sebepten dolayı seni bıraktıysa başkasını bulacağını sanmam.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu durumda 2 seçenek var ya kız senin zarar görmeni istemeyecek kadar çok ya da ailesi uğruna senden vazgecebilecek kadar az seviyor? hangisi olduğunu onu tanıyorsan ve gözlerine bir kere bakarsan anlayabilirsin zaten..Ve eğer gerçekten sana zarar gelmesin istiyorsa bırakma peşini derim ama yok sevgisi yapmacıksa çiz bir kalemde..

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bizdede vardı.Benden 2 yas kücük oldugu icin ayrıldık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...