Etkilemek bir sanattır bu konuda ne kadar başarılısınız?

Etkilemek bir sanattır bu konuda ne kadar başarılısınız?Bir kişiyi etki altında bırakıp istediğiniz gibi yönlendirebilirmisiniz eğer yapabiliyorsanız nasıl başarıyorsunuz ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Empati yeteneğimi geliştirdim

konu ne olursa olsun fazla uzatmam kısa ve öz anlatmaya özen gösteririm

en basit metodları kullanıp yeni fikirler ortaya atarım

analitik bir yapıya sahibim

ve asla kendimi ispat çabasına girmem

kapalı kutu gibi davranırım yeri zamanına göre

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sanatın püf noktası kandini iyi bilmekten oluşuyor. Benim etkileme konusunda sıkıntım yok. Yeterki ben isteyeyim :-)

0|0
    0|0
    • siz kendinizi iyi biliyorsunuz demekki anlatın bizede biz de bilelim nasıl bir kişilik bu etkiliyor etrafındakileri

• Aslında bu daha çok bazı genel durumları alışkanlık haline getirmekten ibarettir. Bulunduğunuz ortamlarda olumlu yönden dikkat çekebilmek için anlık çaba harcayarak amaca ulaşabilme hevesinden vazgeçmelisiniz. Bulunduğunuz her türlü ortamda olumlu yönden dikkat çekmek için :

- Her zaman bakımlı olmalısınız ( alışkanlık olmalı)

- düzgün konuşuyor olmalı ve kendinizi net ifade edebiliyor olmalısınız( argoduz konuşma)

- Vücut dilinizin bilincinde olmalısınız.

- Her zaman kendinden emin olmal

• Etkileyebilirim ama istediğim gibi yönlendirebilir miyim o kişiye göre değişir... Kendime bir güvenim var ;)

0|0
    0|0
    • yönlendiremedikten sonra etkilemiş sayılmazsınız etkilemekten kastınız nedir ki sizin?

• arkadaşım ikiside eş anlamlı zaten tamam da ..benım etkilemeden kastım ilk görüş ilk heyecanlar

• O sanatın dili bana pek bir yabancı kalıyor eşsiz french kiss kadar yabancı...

0|0
    0|0
  • etki=sıfır

0|0
    0|0
  • Ben katılmıyorum (: çünkü insan hayvanat bahçesine gittiği zaman da etkileniyor.

0|0
    0|0
    • siz hayvanlardan mi etkileniyorsunuz yoksa Yarata nın muhtesem yaratışına mı o hayran bırak güce mi daglar da etkiler insanı

• islam bir yön değildir hayatımizin her yerindedir

• (: bu sorunun pek alakası yok gibi geldi bana ama neyse

• Çokk başarılıyım :):)

0|0
    0|0
  • Etkilemek kişiden kişiye değişir kimi zaman bir ses bakışına kimi zaman ifade edişinden olabilir

0|0
    0|0
    • etkilediğimiz kişiye göre mi değişir demek istediniz bazı insanların etki altında bırakmadığı kimse yoktur milyonları peşinde koşturanlar var

• Milyonları peşinden koşturan sadece düşünceleri ile olabilir bu şiir olur yazdığı yazılardan olur eğer görünüşü için ise bu paradır başka bir şey değildir Şimdi kıvanç Tatlıtuğ normaliri olsa bu kadar dikkat çekmezdi parası var iyi yapımlarda oynadı götürdü işi

• mk ultra diyorum başka bişey demiyorum araştır ve sonuçları gör !

0|0
    0|0
    • anlam veremedim dediğinize açarmısınız biraz?

• google ' a yaz görürsün etkilemek neymiş , araştırmacı gazeteci ol az , sonunda woooow diyebilceğin şeyler gizli...

Kızlar Ne Diyor 1

• etkileyen değilde etkilenen olurum ben genelde

0|0
    0|0
Yükleniyor...