Bugün oynanacak Galatasaray-Eskişehirspor maçı nasıl sonuçlanır?

Öncelikle tüm Galatasaraylılara selam!

Biliyorsunuz ki sezon başında çalkantılı bir dönemimiz vardı kötü bir performans sergiliyorduk Eskişehir'e yanlış hatırlamıyorsam deplasmandaydık ve maç 0-0 sonuçlanmıştı ki Eskişehir deplasmanları bizim için zordur geçen hafta Fenerbahçe'yi 2-1 dize getirdiler kendi sahalarında Erkan Zengin iyi bir oyuncu bize karşı da iyi oynayacağını düşünüyorum fakat Bursaspor'u çok farklı geçtiğimizi de hatırlatırım bizi Arena'da durduracak bir takım tanımıyorum henüz.Yeni transferlerimiz Alex Telles ve Hajrovic sahada olabilir Bursaspor maçında oynadığımız sistem bize cuk oturmuştu.O sistem ve ruhla bir de Melo'nun hırsını eklersek maç 3-0 ya da 3-1 bitebilir diye düşünüyorum ama yine de çok farklı bir skorla da yenme ihtimalimiz çok yüksek:)

Maç saat 19:00'da Cüneyt Çakır'ın yönetiminde oynanacak Dünya Kupasın'da boy gösterecek bu hakemden iyi bir yönetim bekliyorum.

Drogbabamız ne yazık ki cezalı ya Hajrovic ya Umut oynayacak.Umut'un performansını hiç beğenmiyorum geçen sene ligin ilk yarısını 12 golle kapatan adam bu sene 1 gol bile atamadı.Umarım takım olarak iyi oynarız başka bir şey istemiyorum.

Muhtemel 11 şöyle; Muslera, Eboue, Semih, Hakan, Chedjou, Telles, Selçuk, Melo, Sneijder, Burak, Umut (Hajrovic)

Siz ne düşünüyorsunuz?

• Galatasaray alır
    75% (3)79% (11)78% (14)Oy Ver
  • Eskişehir alır
    25% (1)21% (3)22% (4)Oy Ver
  • Berabere sonuçlanır
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• buraya dikkat!

en az 3 fark ile galatasaray,muhtesem bır hava yakaladı takım,aksi sonucu dusunmek bıle ıstemıyorum,beraberlık bıle herseyı bıtırır..şampiyon galatasaray!

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Muhtemelen yine Sneijder ve Melo nun öne çıkacağı bir maç olacaktır ben bu akşam Burak tanda goller bekliyorum farklı bir galibiyet alacağımıza inanıyorum

2|0
    0|0
  • Galatasaray 5-0 kazanır.

1|0
    0|0
  • Hakem cüneyt çakırsa ilk yarı eskişehir öne geçer sonrada ikinci yarı bir penaltı kazanır ve maçı alır

2|0
    0|0
  • Bu maçta beraberlik ağır basıyor defansa yardım olmalı eskişehir kontra ataklarla hızlı çıkabilen iyi bir takım umarım mançinin plan tutar ve kazanırız önemli olan üç puan bunu unutması teknik direktör yeterli bizim için ebue kendini yere çok atan bir adam alex teller hayrovic maçın başındada. lucas ı oynatır sa eskişehir kırılır ebue belki 75 te falan alınmalı. oyuna umarım.kazanırız haydi aslanım...

1|0
    0|0
  • doğma büyüme eskişehirliyim gsliyim ama bask altındayım :D:D gs alıcak

1|0
    1|0
  • Cüneyt Çakıra rağmen bu maçı Galatasarayım alcak fbnin milli futbolcu Cüneyt Çakır'ın en önemlisi bu maçta

1|0
    1|0
  • cimbomum yine farklı galıbıyetle kazanmasını bildi.

1|0
    0|0
  • fenerbahçe karşısındaki eskişehirle,akhisar karşısındaki eskişehir çok farklı,neler yapacağını kestirebilmek zor,erkan zengin e dikkat,ama geçeceğimizi düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • es es im alacak

1|0
    0|0
  • karar veremedim bir fenerli olarak eskisehirin kazanmasını isterim ya da berabere bitmesini ama neden bilmiyorumda gs alır gibi geliyor bana.

1|0
    0|0
  • ALACAĞIZ !

1|0
    0|0
  • Galatasaray alır

0|0
    0|0
  • GS:4-ES:1

olur çok kısa olabilir ama net bir cevap KS. Niye kızıyon kısa yazdım diye...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• galatasarayımız alır renktaş kızımı beğendin mi ona forma alacağım sarı kırmızı :))

1|1
    1|0
Yükleniyor...