Ne yapmam gerekir ki bana saygı duysun

Arkadaşlar ben 24 yaşındayım bu kadar ezildiğimi zannetmiyorum yaynı binada oturuyoruz dayımın kız yeğnim ı 9 10 yaşlarında bize gelir arada sırada bana dediği söz şu Akıllı olsaydın okurdun sen salaksın safsın akıl vermeye çalışıyor bbeni yönetmeye çalışıyor hakaret de ediyor sana koca bulacam dior ama ablasının annesinin yanında süt dökmüş kedi gibi duruyor ne yapmam gerekir ki saygı duysun

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• birilerinin boş konuşmaları sonucunda böyle oluyor demek ki

bişi yapma suçlu duruma düşersin

insanların söylemleriyle hareket edecek değilsin

yeri zamanı geldiğinde zaten hatasının farkına varacaktır

ben mesela 2 yıllık uni terkim 2 ıncı sınıftan

4 defa unı kazandım şartlarım uygun değildi gidemedim

yıllardır konustular

4 yıllık mezuna taş çıkartırım deneyimlerimle iş gücümle vs

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• terst tepki verme çocuk onlar eğer onlara uyarsan hakkaten dediği kadar varmışsın. Diyeceğin şu evet sen haklısın sen benim gibi olma oku derslerine okuluna iyi sarıl. Polemiğe girme çocuklar adı üstünde çocuk o sen kocaman kızsın

1|0
    0|0
  • Ben pek söylediklerini umursamamanı tavsiye ederim.

Saygı duysun diye bir şey yapmaya kalkışma, SADECE UMURSAMA! Görmezden gel. O sıcakkanlı yönünü ondan çek yani, muhatapsız gibi, şimdi vursan da olmaz. Anlamaz. En iyisi budur, kendi kendine konuşsun. Kendini ispat etmeye çalışırsan bilirsin çocukları, hayat toz pembe :) Kafana takma yani.

Ben en çok şunu düşünürüm böyle durumlarda, annesi babası veya abisi ablası böyle konuşuyor demek ki, çocuğa değil onlara alınırım ;)

cut.

0|0
    0|0
  • Bunları kendisi düşündüğünü sanmam.. Ailesinden duyduklarını sana söylüyordur.. Sende onu yanına sokma... geldiğinde hiç umursama.. ve böyle birşyi de kafana takama

1|0
    0|0
  • demek ki onun evinde konuşuluyor bu tür şeyler...yoksa 9 10 yaşında çocuğun söyliceği laflar değil bunlar...şöyle sert bir şekilde uyar bir daha eve almamakla tehdit et sende sinsi ol biraz ailesinin yanında iyi davran yalnızken ayarı ver :)

1|1
    0|0
  • Ortamda ne duyduysa seni o sözlere göre yargılıyor bunu onda değil etrafındaki kişilerdeki izlenimlerinle çözmen gerekiyor bayan..

0|0
    0|0
  • ne yapsan yersin kız anlaşılan tam bir kaşarlanmış

0|0
    0|0
  • agzına vur ıkı tane

0|1
    0|0
  • Zaten tahammülüm yok küçük şımarık çocuklara tokat manyağı yapardım onu..

Sende öyle yap ;)

0|0
    0|0
  • yapıştır agzına ıkıtane kısa cozum :ppP

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ağzına bir tane vur. Gör bakalım saygı duyuyor bu duymuyor mu ? Allah bilir nasıl şımartılmış da bu hale gelmiş.

1|1
    0|0
  • ona şiddet uygulamaya kalkma bı sure konusma yanına gelmek ıstedıgınde bana saygı duymaya başladıgında gelebılırsın de ya da ailesiyle konus bunu ?

1|0
    0|0
  • annesi babası kızın yanında konusmasa kız bunları o yaşta aklına getiremez. yani bana kalırsa sorunun temeli kızın ebeveynleri.

1|0
    0|0
Yükleniyor...