Kızlar yaşıtlarınızla çıkarmısınız ?

Kızlar yaş konusunda ne kadar takıntınız var , kaç yaş fark olması lazım ya da yaşıtınızla çıkarmısınız ? Kızlar daha erken olgunlastığı böyle sorunlar olur mu ?

0|0
12|0

En İyi Kız Görüşü

• kızlar daha erken olgunlasır bu doğru ama kızdan kızada fark edebılıyo bu aynı sekılde erkeklerdede aynı durum var yanı benm erkek arkadasım 3 ay kucuk benden ama gayet olgun bırı bence olgunluk yaşla gelen bısey değil kişi kendını yaşadıklarıyla ve kendını geliştrmesıyle olgunlasır

0|0
    0|0
    • benimkide benden 3 ay büyük :D Olgun olduğumu söylüyor oda olgun yaşımıza göre olgunuz yani , yoksa senmisin aşkım ? :D:D

• deme ya bana öyle sevgılım dıyo onu :)

Kızlar Ne Diyor 11

• En az yaş büyük olmalı

0|0
    0|0
  • Ben kendimden en az 3 yaş büyük biriyle çıkarım :))

Yaşıtım biriyle hiç çıkmadım :)

0|0
    0|0
  • Benden küçük olmasın da.

0|0
    0|0
    • Sevgilim beni kendinden 1 yaş küçük sanıyormuş tanışmıcakmış normalde , yaşıt olduğumuzu öğrenince he iyi bari filan dedim diyor :D :D

• Yaşla olgunlugun fazla alakası yok aslında , sadece kızların yaş takıntısı var :)

• Vallahi belki vardır ama ben hiç benden küçük olup benden olgun olan erkek görmedim. Sadece olgun gibi davranmaya çalışan ergenler gördüm.

• ben küçükken çıkmıştım 2-3 kişiyle kendı yaşıtım ama o zaman 4.sınıfa falan gıdıyodumşu an17 yaşındayım en az 19 yasında bırısyle çıkarım :)

0|0
    0|0
  • O kişiden kişiye değişiyo tabi genel olarak bakarsak 2 3 yaş olması lazım arada... Ama bazıları varki senden daha olgun düşünüyo

0|0
    0|0
  • en az 1 yaş büyük olmalı

0|0
    0|0
  • Yaşıt ya da en fazla 1 yaş büyük birisi daha iyi tabii ki

0|0
    0|0
  • benden küçük asla olamaz

0|0
    0|0
  • aynı yas olabılır ama altı olamaz

0|0
    0|0
  • Hayır, genelde 3-4 yaş bırakıyorum aramda.

0|0
    0|0
  • Aynı yaş olurama benden küçük biri asla olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...