Kapat

Bir gün Ronaldo veya Messi Galatasaray'da forma giyer mi?

Galatasaray taraftarı olarak, bu güne kadar bizlere veTürkiye'ye yaşattığı gururlardan dolayı ayrı bir şekilde gururlanıyorum ve antremanları, maçları izledikçe, ellerini sallaya sallaya sevinen DROGBA'yı gördükçe her defasında Büyüksün Galatasaray diyorum ve aklıma şu soru geliyor.. Bir gün Ronaldo veya Messi'yi şanlı Galatasaray formasıyla izleyebilir miyiz..? Ne dersiniz..?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Orhan Veli'nin dediği gibi: Öyle bir zamanda gelsinler ki, vazgeçmek mümkün olmasın.

Maalesef öyle olmuyor ama. Türk futbolu olarak o "zaman"larda gelmez böyle adamlar. ancak "posaları çıktığında"... o da belki.

yalnız iyi PR oluyor, o ayrı.

bunları alırsa Galatasaray alabilir ancak. yani muhtemel ilk tercihleri, ülkemizin Avrupa'ya açılan kapısı Galatasaray olacaktır haliyle.

0|1
    0|0
    • çok başarılı bir cevap :) seçmeseydim en iyi cvbı seni seçmiştim :)

• en iyi cevabı seçmediğimi şimdi farkettim :) Seni seçtim pikaçu :)

• Teşekkür ettim :)

Öyle bir "hava" yazılacağına dalgınlıkla zaman yazılmış bu arada. Fakat önemli değil, esası veriyor.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• emeklilikleri yaklaştığında belkiiii

0|2
    0|0
    • olsun ismi yeter :) 1 sezon oynasın ama oynasın :)

• bencede :) Ronaldoo yanii bu. düşünsene Ronaldo Galatasaray'da :D yaşın ne önemi var :)

• :)) bacaklarını ayırıcak kafayı kaldırcak kaleye bakıcak volkana sokucak :D gelir gelir ben inanıyorum :)

• Aslında zor yani belki de imkansız çünkü Türkiye futbolu İspanya futbolu'ndan kat kat daha aşağıda yani böyle oyuncular bizim ligimizde gelmek istemez anca yaşlandıklarında gelirler fakat o zaman bile sadece Galatasaray'ı seçerler:)

0|1
    0|0
    • şuanda gelmelerini beklemek mümkün değil zaten :) Drogba gibi yaa adam yaşlancak gelcek burada takır takır top oynicak :D Hagi- Drogba- Sırdaki..? :))) aynen öyle gelselerde sadece Galatasaray'a gelir okadar. :)))

• drogba kral yaa =) belli olmaz neden olmasın=) gs bir avrupa takımı ne de olsa

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama drogba gibi anca son zamanlarında gelirler ancak onlar Buraya :)

0|1
    0|0
    • tabikide öyle ama şuanda takımın en üst düzey futbolcularından bir tanesi belkide en başı çekiyor.. :)

• ahahaha olur :D

Erkekler Ne Diyor 5

• ikisininde dini imanı para... beckham gibi... işte bu yuzden çine katara abd ye gıderlerde turkıyeye gelmezler,aralaraında savasıyorlar ben en cok kazanıyorum sen en cok kazanıyorsun dıye... hattabu kontratlarındayazıyor dunyanın en cok kazanananı olacagım dıye,zor beee.. insallah dıyelım ama yınede:))

0|1
    0|0
  • link

:D Messi olabilir...

0|1
    0|0
  • Ronaldo ve Messi´yi bilmem ama Drogba gittikten sonra İbrahimoviç gelebilir.

0|1
    0|0
  • ronaldoyu istemem ama messi süper olur :)

0|1
    0|0
  • 37 yaşlarnda belkı :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...