Bu Sizin Başınıza Gelse Ne düşünürsünüz? Ne Yaparsınız?

İlk defa bir kızla çıkıyorsunuz. Öpüştünüz. İlk öpüşmeniz. Kız ise tecrübeli. Kız yanınızdayken, arkadaşına;

-Öpüşmeyi bilmiyor.

Diye mesaj atıyor. Ama eminsiniz. Kız sizi seviyor. Bu durumda ne yaparsınız?

Güncellemeler:
Beni çok seviyordu ama ayrıldım. Sağolun.

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Iyyyy arkadaşına her haltı yetiştiren tiplerden nefret ederim... Batsın sevgisi. Kız dediğin azcık ağır başlı olur, "Öpüşmeyi bilmiyor" ne ya... Bu kız sizin ilişkiye pek duygusal bakmıyor teknik bakıyor. Arkadaşısını ne ilgilendirir senin öpüşmeyi bilip bilmemen? Ayıp etmiş sana kusura bakma.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kızın yaptığı gerizekalılık. Seven insan kalkıp da hemen başkasına öpüşmeyi bilmiyor diye mesaj atmaz.

0|1
    0|0
  • Özellerini anlatan kız olsun erkek olsun hiç hoşlan,ıyorrum. Daha yanınızda sizi ifşa eden sonrasını düşünemiyorum. Boşverin

0|1
    0|0
  • Sakın gormezden fılan gelme oyle sey mı olur terbıyesız ya herkes opusmeyı bılmek zorundada degıldır ayrıca

0|1
    0|0
  • Emin olmam sevdigine sonucta beni rezil ediyor

0|1
    0|0
  • Öyle bir kızla işim olmazdı erkek olsaydım.

0|1
    0|0
  • Demek ki o kızın baya tecrübesi olmuş salla gitsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• arkadasına senın nasıl opustuğunu mesaj olarak atan kız sonrasında yataktakı performansınıda mesaj olarak atar gıbı geldı bu nedır arkadas eskıden bı mahremıyet vardı onuda s.kp attılar bıdahaki opusm sahnesınde vatozları dusun reklamın ıyısı kotusu olmaz yapıstır

0|1
    0|0
  • S"tr git ozaman derim

0|1
    0|0
  • Aşkolsun güzelim sen ananın karnındamı öğrendin? derdim :D

0|1
    0|0
  • İlkler her zaman başarısızdır o yüzden aldırış etmem mesajı da görmezden gelirim

0|1
    0|0
  • Yolun ve bahtın açık olsun der yol veririm

0|1
    0|0
  • Opusmeyı bılmıyor dıye mesaj atıyorsa sevdıgınden emın olamam

0|1
    0|0
    • Eminim sevdiğine. Uzun zaman önce oldu bu olay ama hala aklımı kurcalıyor.

• O zama bısey dıyemem belkı evire çevire opmenı beklemıstır oyle olmayınca hayal kırıklıgı gıbı bıseydır

• bence kız demesen

yenge her türlü olayı biliyor

0|1
    0|0
    • sevgini bozmayalım

eğer sende seviyorsan kabul et kızı

insanlar sonuçta hata yapabilir

• Ya abi aptal gibi kaldım ortada. Kalbim pişman. Ama aklım yaşadıklarımızı düşününce bırak gitsin diyo. Ne yapıcam bilemedim yemin ediyorum.

• kıza bir fırsat tanı

kızla evlenmeden yakınlaşma

el sürme sonra kararını ver evlilik için

istemiyorsan kızın duygusunada zarar vermeden bırakırsın

Yükleniyor...