14 Şubat Sevgililer Gününde seni sevdiğini söyledi tepkin nolurdu?

Sevgililer günü ve önceki bir dönemde kızlar genelde hep konuşmaya başlar bizim niye sevgilimiz yok hemen bir çift görünce peki birisi gelip(Arkadaşta olabilir ya da cafede oturan herhangi biri) sizden hoşlandığını söylese tepkiniz nolurdu?

Erkeklere hiç sormuyorum zaten herhalde günün bir önemi olmazdı bizim için ama görüşlerini belirtmek isteyen belirtebilir.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Başlığa cevabım en güzel sevgililer günü hediyesi olur sanırım o kız için :D

0|0
    0|0
    • İşin güzel tarafı tanışma yıl dönümü sevgililer günü tek tarihte tek hediyede aradan çıkar :D

• Abi denk getirebilirsem düğünü falanda o tarihe getirticem yoksa çok masraflı oluyor masrafı geç tarihler sıkıntı :D

• Adamsın bu yolda devam :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Oyle bır surprız guzel olabılırdı :)

0|0
    0|0
  • kafede oturan herhangi biri ister 14 subat olsun ister başka bir gün kabul ediceğimi sanmıyorum arkadaş olarakta o anlamda ilgi duyduğum bir arkadaşım yok ama adam öyle düşünebilir hem 14 Şubat hediyesini hemde tanışma yıl dönümü hediyesini aradan çıkartırım 1 taşla 2 kuş diyebilir :D

0|0
    0|0
    • Sebep nedir ki belkide hayatının aşkı olabilecek biri direk kararının negatif olma nedeni ne?

• belkide haklısın doğal olmak lazım ama bizim toplumumuzda bu basit görülebiliryor basit bir kız olarak algılana biliyorsun gelişmiş ülkelerde böyle değil sonuçta 3 günlük dünya

• Ne biliyim ya bana hep saçma gelmiştir illa birisiyle sevgili olman için bir şekilde bir yerden tanıman mı lazım neyse bütün kızların düşüncesi de aynı senin gibi o yüzden garip geliyor

• Cafede oturan birisi söylerse

Yürü git işine derdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ilk baslarda tepkısız kalırdım herhalde

ayrım yapma.

0|0
    0|0
  • sasırdım aa oylemi derdim kalbini kırmadan konuyu gecistirmeye calısırdım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...