Erkekler bir kızın nasıl olmasını ister ?

erkekler bir kızın nasıl olmasını ister ? ve bir erkek bir kıza nasıl bağlanır ? erkeklerin kızlarda aradığı özellikler nelerdir ? hepsine cevap :) şimdiden teşekkürCevaplayana +1 puan :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Her erkeğin aradığı farklı özellilkler vardır mesela biri buzdolobı gibi bir kızdan hoşlanırken bir diğeri çok sıcakkanlı olmasını ister ama hepsinin ortak noktası ise kızın güzel olması lazım ve dış görünüşüne önem veren çekici kızları sever erkekler ama doğal güzellik olacak tabi boya küpüne batırılmış kızlar kısa bir süre için çekiciliğini korur sonra etkisini kaybeder.

• peki bir erkek nereye gittiyse senden izin alıyorsa ve ailelerinden biri beni istemeyip o hala elimden tutuyorsa bu beni seviyor anlamına geliyormu az bir nebzede olsa ?

• Öncekileri Göster
    • evet çk haklısın teşekkür ederim

• rica ederim lakin aynı şeyler kızlar için de geçerlidir.Sadece erkekler aldatmaz ya da terketmez bu cinsiyet değil karakter meselesidir.Saygılarımla.

Erkekler Ne Diyor 22

• Çalışmadığım yerden sormuşsun ^^

• yorum yapmazdın sende :) ama puan verim :))

• kız dediğin samimi olacak.. açıksözlü olacak... aşırı utangaç olmayacak bana göre :)

• güler yüzlü gerektiği zaman davranan biriyim ben ... herşeye evet demem Hayırda cekerim bazen

• Öncekileri Göster
    • :) he iyi

• :))

• Hayatın şifresini mi verelim olmaz öyle üç kuruşa beş köfte...

• Nefes alsın yeter.

• eğitimliyse kültürlüyse en az 5 yabancı dil biliyosa, atom fiziğine meraklıysa ve bakımlıysa eh belki çekici gelebilir.. belki ama bilmiyorum...

• bune şartlar böyle :) ama yinede beğendim teşekkür edeirm senin görüşün buymus

• erkeğin kıza bağlanması için o kızında kendine aşık etmesi lazım her an gidebilir durumu yani eseviyorsa elinde tutmak için herşeyi yapar kızlarda aradığı ö<elliklik bence samimi olması gerekirse saçmalaması biri onunla konuşurken lafları seçerek konuşması birazda disiplinli olursa tamamdır

• Komik biraz salak olsun ciddiyim bu konuda acayıp sempatık oluyolar :) Sarışınlık tercih sebebidir bu arada hele bırde gamzesi olup yemekte yapabılıyorsa varya hacı bekır lokumu alıp ıstemeye gıderım . Unutuyodum az kalsın birde Güveneyim be yeter ...

• gamzem var açık yeşil gözlüyüm biraz deli zekalıyım :D :D :D hahaha benden bahsetin :p

• Öncekileri Göster
    • Sarışınım :D :D :D hahahhaa

• :)) :))

• öncelikle güzel, samimi ve dürüst olmalı

• Güler yüzlü olsun durduk yere trip atmasın güzel olsun boş konuşmasın =')

• Valla kardeş ben hiç tipine bakmadım inanır mısın bilmiyorum.Çok iyi bir kız, temiz, ahlaklı bağlandım öyle işte.

• Güzel ve bakımlı olmalı. Birçok onuda konuşabileceğim bir kişi olmalı (yani kültürlü olmalı). Sevgisini belli eden, konuşmayı seven, gülmeyi seven, dışarıda vakit geçirmeyi ve seyahati seven biri olmalı. Cinsellik dahil birçok konuda açık görüşlü olmalı. Bir de giyimine özen göstermeli (çok çeşitli kıyafetler giymeyi sevse hoş olurdu, yani tek tip giyinmesin). Aklıma bunlar geldi. :)

• dürüst olsun orası burası oynamasın.Dengesiz olmasın karakterli olsun ve güzel olmalı

• insan olsun yeter sarışın esmer ne ferkeder insan olmadıktan sonra

• oturaklıne dedıgını bilenterbiyelisadıkgüvenilir

• İstediğin gibi değil hiç kimse, bu yüzden insanları hatalarıyla kabul etmeyi öğrenmek lazım.

• Şu senin avatardaki hatun gibi olsun yeterli yani.

• o benim düzgün Konuş istersen

• Kötü birşey mi dedim?

• Es sual: erkekler bir kızın nasıl olmasını ister ?El cevap: Genel bir soru. Her kizin erkekler konusunda farkli tercihleri oldugun gibi erkeklerin de tercihlari farklidir. Sahsen ben durust olmasini, ikinci yandan da guzel olmasini isterimEs sual: bir erkek bir kıza nasıl bağlanır ? El cevap: Erkege saygi ve guven besliyorsa en onemli baglama araci bunlardir diye dusunuyorum..Es sual: erkeklerin kızlarda aradığı özellikler nelerdir ?El cevap: Durustluk, temizlik, insanda iyi huylar neler varsa hepsi.Lakin insanda ayni anda tum iyi huylarin olamadigi asikar.. Saygi ve hurmetle :)

• teşekkür ederim :) bu iyidi

• erkekler bir kızın kaprisli ve inatçı olmamasını ister... ve bir erkek bir kıza ya güzelliğine bağlanır ya da aklına fikrine...erkeklerin kızda aradığı güven ve bir de ilgilenmek arar

• oda sizden hoşlanıyosa siz bir adım giderseniz o size on adım gelir sizi kaçırmamak için eger tek taraflıysa da dikkatini çekin etrafında dolaşın bazende başına bela olun yani iyi anlamda tabi genelde biz erkekler güvenmeyi cok isteriz delikanlılıkda wardır ya bide herşeye olumlu yanıt weremeyız onun ıcın bunaltılmalara gelemeyız sözüm genel olarak yani karakterini bilemessiniz içinde ne tür bir insan war bunu zamanla görürsünüz

• çok güzel bakire temiz saygılı ahlaklı

• kafa yapısının uyması ve biraz oturaklı olması sanırım, yani çocuk gibi hareketleri olmayacak :)

• Güleryüzlü olursa , neşeli olursa (ayarında) , ağır başlı , mütevazi , burnu havada olmasa , cana yakınsa bu iş tamamdır. Sadece endinizi ulaşılmaz görmeyin. Dış görüntü çok öenli değil sadece elin , yüzün süzgün olsun yeter. Ama krriterlr kişiden kişiye değişir.

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu sordukların erkekten erkeğe değişir :))

• size katılabirim :) doğru yorum

• O yüzden sormuş ya. :D

• aynen :) umutsuz değiliyiz ya bir şekilde şifreler çözülüyoo tanımak lazım

• kac arkadasım arkana bkmadn kac.) kacan bir sekilde kovalanıyo ne de olsa:D

• bence bir erkek ; kizin saygili edepli olmasini ister, yanina yakisan birisini ister, bir kiza nasil baglanir sorusunada bence kafalari uyusursa anilari cok olursa, severse kendilinden baglanir

• Bence çoğu erkek tipe bakıyor. Yanı sıra eğlencek kız arasa da ciddi İlişkiler için ağırbaşlı kızları tercih ediyorlar. Yani bakımlı güzel ağırbaşlı güvenilir bir kız olmalısın ve erkeklerin peşinden koşan bir tip olmamalısın

Yükleniyor...