Arkadasınızın sevgilisi çirkin olsa dalga gecermısınız

yakın kankanızın yeni bir kızla cıkmaya baslıo diyei çirkin olsa bu kız aarkadasınıza oglum bu kız cok çirkin diye geyik gecermısınızz

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bir zamanlar onlarda genç ve güzeldi link

link

link

Ne oldum değil ne olacağım demeli !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Evet hatta "oğlum bula bula bunu mu buldun" derim ama tamamiyle esprisine.Kesinlikle bu söylediğim gerçek değildir en yakınımı bırak en sevmediğime bile saygı duyar,böyle bir şeyi demem gerçek manada.

1|0
    0|0
  • hayır arkadaşım denmez bole şey .ayıptır .arkadaşım beğeniyor ve hoşlanoyrsa bize laf düşmez

2|0
    0|0
  • gecen olsada kendisi aynaya bakmayı unutmuştur böyle bir sorunun varsa onlara deki birde siz bana sevgilimin gözüyle bakın de...

0|0
    0|0
  • öncelıkle çirkınlık dıye bırsey yok

bakımsızlık var

soruna gelınce

dalga gecmem

1|0
    0|0
  • Ben geçmem. Arkadaşım beğenmişse sorum yoktur. Önemli olan karakteri. Güzellik arkadaşımı ilgilendirir. Böyle insanlar varsa bence geçmişinden dolayı aşağılık psikolojisinden kurtulamadığı için sağa sola çamur atıyordur

0|0
    0|0
  • Lisedeyken yapardı arkadaslar öyle ^^

0|0
    0|0
  • Ben geçmem benimde arkadaşlarım geçmez zaten çok şukur oyle yavşak arkadaşlarımız yok ...

1|0
    0|0
  • hayır dalga geçmem bu arkadaşıma verdiğim değeri gösterir...

1|0
    0|0
  • gecen serefsızın tekıdır

2|0
    0|0
  • Tabi lan bu fırsat kaçar mı :D

0|0
    0|0
  • şimdi muhtemelen olay şöyle.sen kendini güzel bulmuyorsun ve sevgilinin arkadaşları senle dalga geçecek mi diye merak ediyorsun :D

0|0
    0|0
  • durum tam tersi olsaydı kesinn benle dalga geçerlerdi :(

0|0
    0|0
  • Geçmem utanırım

1|0
    0|0
  • ooo ne makara yaparız hemde. hatta bir arkadaşım böyle biriyle çıktı. biz paso makara geçiyoduk sonra ciddi ciddi sorduk ulan bu tipsiz şabaniyeyle neiye çıkıyosun demiştik o da ele vurmaktansa poşet geçirir mala vururum diyodu :DD

0|0
    2|1
  • orta okulda geçerdik oda kıskandığımızdan daha sevgilimz yoktu olan kişilerle dalga gçerdik :D

0|0
    0|0
  • niye dalga geçelim ki :)

0|0
    0|0
  • hayır kendini yetersiz gören insanlar bir başkasını aşağılar.

0|0
    0|0
  • yaptım oldu :(

0|0
    1|0
  • oooo bıtek geyık yapsak ıyı :D garıbım bı arkadasım vardı 5 sene 1 cıktıgı kız yuzunden dalga gectık :D gece gordu begendı :ppP

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sadece unutmaları gereken bir durum varsa :))

0|0
    0|0
  • Birisine nasil bakarsan, öyle görürsün. Zevke bagli, zevklede dalga gecmek sacma.. Sonucta herkesin bir begeneni cikiyo.

1|0
    0|0
  • zaten en yakın arkadaşlarımla zevklerimiz farklıdır dalga geçmem

0|0
    0|0
  • evet 3 hafta önce ayırdım arkadşaımı çocuk çok çirkindi diye..

0|0
    1|1
  • Zaten ben çirkinim. Yapar mıyım hiç öyle şey? :/

0|0
    0|0
  • ben yakışıp yakışmadıklarını sölerım hatta noksanlarını arkadasıma espırı olarak sölerımkı kör kör bakmasın die :))

0|0
    1|0
  • bu kadar alçalacak kadar insanlığımı kaybetmedim çok şükür .

2|0
    0|0
Yükleniyor...