Her Şey Üst Üste Geldiğinde Nasıl Bir Çözüm Yolu Arıyorsunuz ?

Her Şey Üst Üste Geldiğinde Nasıl Bir Çözüm Yolu Arıyorsunuz ?

0|0
13|23

En İyi Erkek Görüşü

• aramıyoruz oturup kendi derdimize yanıyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Çözüm aramak çaresizliktir.Çözüm arama ki umursamadığını görsün hayat.Hayata ters psikoloji uygulamaya çalışıyorum ben :) sen de dene :)

Bol şans.

Peace ^^ sister.

0|0
    0|0
  • dua ediyorum geçsin diye bir de kendimi daha kötü ne olabilir ki zaten dipteyim bundan sonra garanti iyi şeyler olacak diye alıştırmaya gayret ediyorum

0|0
    0|0
  • geldi zaten bekliyoruz çoğu zaman düşünüyoruz dalıp gidiyoruz telefonlara sarılıp bir çıkış yolu arıyoruz dostlara koşarız belki belkide kendimiz buluruz bir çözüm

0|0
    0|0
  • Allaha sığınıp dua ediyorum. Yüz de yüz etkili. Hemen geçmez belki ama geçer. Hissedersin zaten. Her şeye iyi tarafından bak

0|0
    0|0
  • çok üst üste gelince oturur bir köşede sakince geçmesini beklerim

0|0
    0|0
  • cok kolay yoldan gecen kalabalik bir guruba heyy ne bakiyonuz Lann kavşaklar diyorum sonrasi çözümü basit can sıkıntısından biraz komada takiliyorum rahatliyorum...

0|0
    0|0
  • kendı kabuguma cekılır dinginliği beklerım

0|0
    0|0
  • salıyorum gitsin.

0|0
    0|0
  • Tekrar başa dönüp herşeyi çözüyorum :)

0|0
    0|0
  • Herşey üst üste geliyorsa ben de üst üste koyuyorum skip atıyorum hepsini :D

0|0
    0|0
  • carlsberg biralar var yeşil şişelerde bilirsin.gidiyorum onlardan 6 tane alıyorum.kulaklığı takıyorum ve müzik dinleye dinleye içiyorum.biyandan da facebook tabi.en kral toparlanma şeklimdir.

0|0
    0|0
  • kendi haline bırakacaksın .zamnla her taş yerine oturur

0|0
    0|0
  • üsttekileri alta alarak bazende yarısından tutarak gelirsin üstesinden

0|0
    0|0
  • kaderden öteye geçilmez.

0|0
    0|0
  • oluruna bırakıyorum yüzleşiyorum güçleniyorum :))

1|0
    0|0
  • her karanlık gecenin ardından doğan bir güneş vardır.sabırla beklemek lazım

0|0
    0|0
  • çevirip alttan bakıyorum herşey çözülüyor

0|0
    0|0
  • allah'tan başka dostumuz yoktur gayrı (:

0|0
    0|0
  • sezen aksu, sigara yeter snra bir şekilde aatlatmış oluyursun zaten :D

0|0
    0|0
  • Alttan birşeyleri çekmeye bakarım gene üst üste gelsin onlar önemli değil...

0|0
    0|0
  • aramıyorum galiba

0|0
    0|0
  • arkadasım bende şu var egerkı bırseyler ters gıdıyorsa.. örnegın yenı bır saat aldıysam onu degıstırırım takmam ya da yenı bır sac stılı yaptıysam onu degıstırırım yenı bır ılıskı yaptıysam bıtırıırm.. bı sekılde degısıklıkler yaparım ve duzelır bundan emınım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Müzik ve dua. Muzik dinliyorum aglamak istiyosam agliyorum. Ve dua edoyorum bitsin ve her sey guzel olsun diye. Herseyden uzaklasmak iatiyorum bazen o kadar uat uate geliyo ve o zaman yine bunlari yapiyorum ya da kendimle dertlesiyorum kendime soru soruyorum kendim cozume vuruyorum ama her zaman iyi gunlee geliyor sonra :) hayat bu ara sira zorlayacak ki mutlulugun degerini anlayalim. Uyuyorum bazende.

1|0
    0|0
  • Anı yaşayarak zamana devrederek..

0|0
    0|0
  • Şükretmeye çalışıyorum. Allah beterinden saklasın, başka dert vermesin diye kendimi telkin ediyorum. Hayatımızda kıymetini bilmediğimiz şeylerin varlığını hatırlamak gerekir bazen. Her şeyin üst üste geldiği zamanlar da sahip olduğumuz güzellikleri hatırlamamız, onların farkında olmamız gereken zamanlardan biri.

0|0
    0|0
  • link bunu dinliyorum

0|0
    0|0
  • çözüm yolu aramaktan çok Allaha sığınıyorum.başka çare yok çunku.

0|0
    0|0
  • çözüm yolu aramıyorum artık yorganımın altına girip uyuyorum

0|0
    0|0
  • İnadına üstüne giderek

0|0
    0|0
  • En önemlisinden başlıyorum yavaş yavaş ilerliyorum. hallettiğimi defterime not ediyorum

0|0
    0|0
  • Bir yerden başlayıp her şeyi yoluna koyarım

0|0
    0|0
  • Baş edemeyecek hale gelirsem cevremdekilerden de yardım alırım.

0|0
    0|0
  • Güzel seyler üst üste geldigi zaman cözüme gerek yok

0|0
    0|0
  • sabrediyorum

0|0
    0|0
  • sadece bol bol uyu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...