3.5 senelik bir ilişkim var. Ama hiç sevgililer gününü kutlamadık :(

Dediğim gibi uzun süreli bir ilişkim var. Böyle şeyler para tuzağı diye kutlamadık hiç. Ne buluştuk ne de hediyeleştk. Ama ben artık kutlamak istiyorum. Ona da söylemiyorum daha doğrusu söylemek istemiyorum onun bana süpriz yapmasını istiyorum. Sevgilim var ama sevgililer günü benim için normal bir günden farkı yok :(

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Biz de kutlamıyoruz sevgilimle ancak bunun nedeni herkesin o gün kutlaması ve bize özel olmaması. bunun yerine yıldönümleri, doğum günleri, ilk buluşma günü gibi günlerden bir tanesini değerlendirebilirsiniz bence. Hem napcan sevgililer gününü, size özel "Gizli Kullanıcı" günü olsun :)

0|1
    0|0
    • Sağol :) herkes kutlasada insan özeniyo sanırım biraz .s

• Özenmeyin siz onlara, onlar düsünmeden öyle herkes yapıyor diye yapıyorlar, emin ol o kutlayanların %90'ı o gün olmasa hediye bile almaz sevdiklerine. Siz kendinize özel gün bulun :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Facebook adresini ver sevgilinin güvendiğin birine.Girip arkadaşı olsun.Biraz tüyo versin,onu ikna etsin.Kız beğenir filan bir dene ne olur ne olmaz desin.Belki olur.

Bol şans.

Peace ^^ sister.

0|0
    0|0
  • ahahahah sevgilin mi inandırdı bunun para tuzağı olduğuna masrafdan güzel kaçmış :D bu arada hadi bugünü kutlamadı diyelim diğer sorumlularını yerine getiriyor mu çıkarıyor mu yemeğe arada sırada ?

0|0
    0|0
    • Çıkarıyo .d zaten öyle çok buluşmayız iki hafta da bir falan

• telafi ediyorsa sorun yok varsın olmasın sevgililer günü :D

• Ona ima etmelisin bence :)

0|0
    0|0
  • yuhhh diyorum

0|0
    0|0
  • kırk yıllık yoğurtçuyum böle kase görmedim gibi bişi heralde bu

0|0
    0|0
  • Ne güzel de helal olsun erkeğine :)

0|0
    0|0
  • Sevgilin duble terso ozaman :D hediyeye verecek parasi yok yani .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O gunun hic bir ozelligi yokki sevgiliysen zaten onlar icin hergun sevgilliler gunu olmasi lazim. hergun bir oncekinden degerli olmai lazim

0|0
    0|0
Yükleniyor...