Bir erkekden saygı görmek için ona kabamı davranmak gerekiyor

iş yerinden bir arkadaşım var bir erkekden saygı görmek için kabamı olmak gerekiyor yazdıklarımı okuyunca seviyorsun demeyin sevgi duymuyorum bu benim facebookta paylaştığım paylaşımları niye beğenmiyor anlamadım diğer kızlar her türlü çılgın beğenilmeyecek kötü şeyleri koysalar onları beğeniyor yorum yazıyor benim paylaşımlarımı beğenmiyor ya insan arkadaşının hiç bir paylaşımını beğenmezmi o kadar kötü şeyleri beğenen adam benim iyi paylaşımlarımı beğenmiyor bu adam bana niye böyle davranıyor ona o kadarda saygılıyım iyi gününde kötü gününde yanındayım

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bak ben sana sorunun cevabını söyleyeyim. Düzgün kız profili çizersen yatağa atılacak kız olarak görülmeyeceksin doğal olarak. Madem yatağa girmeyeceksin neden efor sarfedelim der avcı erkek;)

0|0
    0|0
    • diğer bütün kızlar yatağa girecek avmı sence

• saçını başını dağıtıp deli gibi resim koyan kızın resmini bile beğeniyor

• Tamam da belki de aradığı sadece yatmak için bir kız, biraz daha aykırı tiplerde o potansiyeli görüyo olabilir. belki de sen öyle bir intiba bırakmadın onda o yüzden ilgi alanına girmiyosun.

Erkekler Ne Diyor 10

• bunun seninle ilgisi yok bence oda senin neden beğenmediğini düşünmeni istiyordur. Ya senden hoşlanıyordur. ya da hoşlanmıyordur.

0|0
    0|0
  • 'Herkesin İşine Yaradığın Kadar İyisindir Bu Hayatta.

Birini tanımak istiyorsan , yaptığın iyiLikLeri azaLt (;

0|0
    0|0
  • Bir insan bir yere bakıyorsa orada ilgilendiği bir şey vardır. Bir insan bir yere hiç bakmıyorsa orada ilgilendiği bir şey kesinlikle vardır;)

0|0
    0|0
    • Bence öyle, kişi özel bulduğu insanlara yaklaşırken daha kapalı oluyo hernedense, sanırım böyle yaparak onu kaybetme siskini azalttığını düşünüyo e doğruluk payıda var tabi, kaçan herzaman kovalanıyo

• :)

• dene sen yinede ne kaybeersinki:)

• Hayır ona değer verdiğini göstermen gerekiyor bence :=

0|0
    0|0
  • Erkek den erkeğe değişir yani adamına göre muamele

0|0
    0|0
  • yanında olmayı bırak, o zaman farkeder yokluğunu, değer veriyorsa tutuşur

0|0
    0|0
  • Hayır , ikl önce o erkegin adam olması gerekiyor , sonrası sana kalmış

0|0
    0|0
  • seni her türlü eziyor umursamaa

0|0
    0|0
  • O da benim gbi kötüleri seviyo yasak olan herşey hoşuma gidiyo :D

0|0
    0|0
  • Belki de adamın istediği ciddi düşünmediği kızlarla eğlenmek. Ciddi düşündüğüne ise öyle çok rahat davranamaz.

0|0
    0|0
    • adam çekingen biri değil

• ya adam eğlencelik kız arıyordur demeye çalıştım :(

Kızlar Ne Diyor 2

• derdini öpeyim yaa hayatınız facebook olmuş. beğenince ne oluyor başın göğe mi eriyor?

0|0
    0|0
  • sorun facebookta senın paylaşımlarını begenmemesimi ?

0|0
    0|0
    • başka şeylerde var yazmadım sorun değilmi sence paylaşımlarımı beğenmemesi

• kızın biri deli gibi saçını başını dağıtmış öyle fotoğraflar koymuş onu beğeniyor yorum yazıyor bana yazmıyor

• .. boşver :(

Yükleniyor...