Uykumu nasıl açabilirim?

Yapmam gereken bir projem var ve bir kısmını bugün bir kısmını yarın yapmayı düşünüyorum, pazara kalmasın. Şimdi yapacağım da çok uykum var. Uykumu nasıl açabilirim?

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Cevabım soruya değil ama profilinde yazdığın yazıyı çok beğendim :) AşK Boş iş aynen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• sade şekersiz kahve şiddetle oneriyorum...uykun kaçar ve zihnini de açar...ben oyle yapıyorum...

1|0
    0|0
  • bunu izle :D link

0|0
    0|0
  • ahahah :D 30 dk önce sormuşsun bu soruyu halen cevap verebiliyosun :D tüm zamanını bu soru aldı galiba :D boşver projeyi dersen eger uykun kaçar

0|0
    0|0
    • Yok nescafe yaptım açtım youtube'yi şuan açıldı gibi ama inadım yani hiç olmazsa yarısını yapıyım öyle yatıyım yoksa uyuyamam :D 10 20 dakkaya başlarım

• :D ahahah :D 10 20 dk :D tm :D

• Soğuk bir duş alarak ^^

0|0
    0|0
  • acı biber ye 7-62 lik olanından ıyı uyku açar

0|0
    0|0
  • sittir et projeyi yat uyu.

0|0
    0|0
  • Uyumalıyım de :))

0|0
    0|0
  • diline limon sür ve hemen yüzünü Soguk suyla yıka

0|0
    0|0
  • enerji içeceğinin içine az bir şey gripin at. istesen de uyuyamazsın.

0|0
    0|0
  • genellikle hareketli şarkılar dinlersen uykun bir nevze olsun gider , tabikide vazgecilmezimiz kahve :)

0|0
    0|0
  • Sana bir şey önerirdim ama burada olmaz :D

0|0
    0|0
  • kahve soht 2 tane kahveyi çok az suda ve yoğun kahveyle bir ya da 2 kerede iç sabah edersin.

0|0
    0|0
  • uyku herşeyden önce gelir. zaten çok uykun varsa nekadar verimli çalışabilirsin ki.ben genelde bu tür durumlarda 3-4 saatlik kısa uykularla gayet vermli çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Uykun geldiyse ne yaparsan yap uykunu kaçıramasın

0|0
    0|0
  • sade neskahve herşeyin ilacı..

0|0
    0|0
  • Soğuk Bir Duş ve Sıcak Kahve !

0|0
    0|0
  • kola ile kahve karıştır 2 gün uyumazsın :D

0|0
    0|0
  • sex,masturbasyon,kahve,elma,soguk su

0|0
    2|0
  • önemli bir proje değilse yat uyu.

0|0
    0|0
  • Cay kahve bu tarz seyler..

0|0
    0|0
  • Bu saatte uyunur mu yahu? Ustelik sen hic uyuyacak kiz degilsin cin gibisin masallah sana odev dayanmaz be, sen uyku bilirmiydin hemencek biter odev basla

0|0
    0|0
    • Ben normalde 6da yatıp 15 civarları kalkan kişiyim ama dün 5 gibi yattım 11de kalktım misafir yüzünden.. 6 saatlik uyku yetmedi şimdi de kıvranıyorum :) nescafe içiyorum açar belki

• tamam yaa kovma başlıyorum :D

• Peki yatmak yok biz yatiyo muyuz :) basla bunaldigin zaman gel bana :D

Kızlar Ne Diyor 4

• valla esım enerjı ıcecegıyle nescafeyı karıstırırdı.uber uyanık kalırmıs ben gormedım ama oladabılır : ))

0|0
    0|0
  • çok uykun varsa bence biraz uyu, soğuk suyla yüzünü yıka, sıcak bir kahve yap kendine tekrar başla ;)

0|1
    0|0
  • O uyku geldiyse gitmez yat uyu.

0|0
    0|0
  • oje sür kokusu benim uykumu kaçırmıştır hep

0|0
    0|0
Yükleniyor...