Hiç yakın arkadaşı nın kiz kardeşini sevdinizmi. .

Hiç yakın arkadaşınızın kızkardeşini sevdinizmi yoksa kanka mın kardeşi benim kardeşim yakışmaz bize diyenlerdenmisnz

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim dediğim bir arkadaşımın kardeşine yan gözle bakmam asla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yok bana ters. önce arkadaşıma danışırım. ancak gider Allah ın emriyle isterim. aramızda birşey yaşanacaksa söz kesildikten sonra yaşanır. oda ileri gitmemek kaydıyla. nişan dan sonra daha rahat davranırım.

0|0
    0|0
  • Gönlüm köpeği olsa yakın arkadaşımın kardeşinin umruma gelmez . Sevgi için insanlıktan vazgeçilmez.

0|0
    0|0
  • evleneceğime inanırsam cıkarım o yola ama yok üç günlük avuntu ise hiç bulaşmam cünkü hem arkadaşdan hem itibarımdan olmayayım

0|1
    0|0
  • evet sevdim ama arkadaşım engel oldu şimdi konuşmuyoruz

0|0
    0|0
  • Hayır sevmedim bana yakışmaz

0|0
    0|0
  • Hoşlantı olsada yapmam yapamam bastırırım bir şekilde o duyguyu kankalık iç güdüsüyle imkanı yok bana yakışmaz kısacası

0|0
    0|0
  • ablasını sevdim ulan ya ne günlerdi bundan bir 6 sene önce felan :D

0|0
    0|0
  • kız kardeşi için kanka ayağına yattığım arkadaşlar oldu. ben menfaatim için herşeyi yaparım nihahahahah

0|0
    0|0
  • ben hoslandım kızda bnden hoslanıyodu yakısmıcanı dusunup baslamadan sonlandırdım kımse bılmıyorrr :)))

0|0
    0|0
  • bana yapılmasını istemediğim şeyleri bende karşımdakine yapmam

0|0
    0|0
  • Tabiki oluyor ama delikanlığa yakışmaz deyip yolumuza gittik hep :)

0|0
    0|0
  • Ayıp gelir o gözle bakmamaya çalışırım...

0|0
    0|0
  • Birkere oldu işte bişeyler

0|0
    0|0
  • Bigün bitane kız arkadaşımın ( ama sevgilim degil ) evine gittik. Orda da kardeşini gördüm kız bana yazmaya başladı nerden aldıysa numaramı almış bidaha gittiğimde de cinsel birliktelik yaşamıştık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sevmedim..

0|0
    0|0
  • Ask bu olabilir bir ihtimal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...