Sevdiğin Var Sevdiğini Bilmiyor Ona Ne Yazarsın?

Merhaba,

24 yaşındayım ben bir adama aşık oldum galiba ve bunu 3 aydır içimde saklıyorum ve artık ona soylememin zamanı geldi diğe düşünüyorum ve yanliz yazmak seçeneyim var birbirimizi hiç görmedik şu güne kadar , sosyal sayfalardan takip ediyorum onu , ağır başlılığı ve ne biliyim gizemi aşık etti beni bide facebookta bazi sorulara verdiği cevaplardan anladım ki iyi anlaşa biliriz, onun hakkında başka bilgi istersiniz şimdi , bir arkadaşımın nişanlısının çok yakın dostudur ,30 yaşında oda , şakacı , namuslu , çalkşkan , içki falan içmez , onun hakkında arkadaşımdan aldığım bilgiler bunlar ve sevdiğim huylardir. birsini arkadaş listesinde istemiyorsa ve beni neden sildin sorsan direk sizi arkadaş listemde istemiyorum der , bu kadar açık sözlü yani cevap vermeye bilirde . Ona şöyle bir msg bırakmalıyım ki gerçekten sevdiğimi anlasın , yorumlarınızı beklıyorum . Saygılar .

Güncellemeler:
Bazılarınız dersiniz ki hiç söyleme daha iyi , ama ben şöyle düşünüyorum ki bu sevdadan haberdar olmalı yani bilmek hakı sonrasi beni istemese de neapiyim canı sağ olsun .

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• hayaletlere aşık olmak olmak hiç hoşdegil. hiç tanımadıgınız onunda sizi tanımadıgı birisine aşık olmak ona sevdiğini söylemek sizi mutsuz edebilir. sosyal paylaşın siteleri maskelerin bolca kullanıldıgı yerlerdir. insanları gerçek durumlarıyla tanımak mümkün degildir.onunlaşahsen tanışma imkanın yoksa bu sevdadan vazgeç

3|0
    0|0
    • İmkanı var aslında tanışırsak arkadaş çevremizde aynı sayılır , ben onun yüzüne soyleyemem diğe bu yolu seçdim ,ama ne yazamcağımı nasıl konuya başlayacağımı nilmiyorum

• hayır yanlış olur. önce onunla karşılaşacak ortamı yaratmalısın.

• Ama bir şehirde değiliz şimdilik ama

Erkekler Ne Diyor 2

• bu aşk seni üzer gibi. reel yasam da hayal kırıklığı yasayabilirsin.

1|0
    0|0
  • S eviyorum ama kimi

E n tatlı birisini

N asıl anlatsam sana

İ lk harflere baksana

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben olsam saklayamam be. patır patır da söylerim keza. tabii imamın dediğini yapcan da yaptığını asla

2|0
    0|0
    • Pardon son cümleni anlamadım , ben İranlıyım ama türkçeyii biliyorum ama şimdi anlamadim ya pardon :(

• Ne güzel şey öğrettin bana türkçe gerçekten güzel dil . Çok sağol

• çünkü ben de rus'um da ondan

Yükleniyor...