2 senedir sevgilim yok olmasını da istemiyorum; sizce ben sorunlu muyum :)

buraya ne yazarsam yazayım, başlığı okuduktan sonraki insanların aklında beliren ; şuna bak manita arıyo fikrini değiştiremeyeceğim :)

0|0
19|29

En İyi Erkek Görüşü

• once aklından bazı şeyleri silmen lazım ne gibi diyecen şu gibi...başlığın altına yazdığın yazıdan da anlaşıldığı gibi erkeklerin sana bak şuna manıta arıyo felan düşünecekler gibi... tabi ki de düşünen olacak...sonuçta karşı cıns bırıyle tanışmak ve guzel vakıt geçirmek arkadaş olmak bunlar ınsan doğasında olna bir şey...belkide 2 senedir aradığın bırı karşına çıkmamıştır.çok takılmamamk lazım bu konulara...hayatı akışına bırak bence...ben 3 yıldır arkadaşım yok...ama mutluyum...belkide o sorumluluğu almak tan korkanlardanız bız...veya 1 kişiye bağlı olmaktan korkuyoruz..tek kişi bizi kesmıyo da olabılır... doğru kışıyı bulana kadar bir şekilde iadre edenlerden de olabılırız...ortak yanımız var :))))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• hayır neden sorunlu olasın. yorulmuşsun belki de, belki böyle daha mutlusun ya da doğru insan karşına çıkmadı... zamanı gelince hersey oluyor. en iyisi bu.

0|1
    0|0
  • tabi bunu biz bilemeyiz o kadar kafana takıyorsan bir piskoloğa danış ama bana sorarsan bu sorunlu olduğun anlamına gelmez

0|1
    0|0
  • Aramakla bulunan bisi değilki ask kaderde varsa o seni bulur hayr bile dyemezsin

Bence en iyisini yapıyosun bosver

0|1
    0|0
  • bence en iyisini yapıyosun mantığında kalbinde bir ilişkiye başlamanı istedmediğimi sürece de başlama derim

0|1
    0|0
  • boşver sen geçici bir depresyon yalnız kalma isteği bence hiç de sağlıksız bir durum değil asıl kendini toplaman için bir süreçtir:)

0|1
    0|0
  • insan yanlızlığa alışınca kalabalık geliyor hayatına birini sokmak bende öyleyim sen gibi tek fark onu hala seviyo olmam

0|1
    0|1
  • Bekarlık sultanlıktır :p öyle hoşuna gidiyo öyle rahat ediyosan bir dert yok tabi

0|1
    0|0
  • Sevgilin olmasını istemediğin için sorunlu olduğunu düşünüyorsun ya. İşte bu yüzden sorunlusun galiba

Hayatta ki tek şey sevgili mi ?

İstemeyeni dövüyolar mı ?

1|1
    0|1
  • YAAAAAAAAAAAAAA

TABİKİDEEEEEEEEEEEEEEEEE

İSTEMEEEEEEEEEEEEEE

d:dsfdsfsddsgfdsafdsgfdgshfgjhfkG

0|1
    0|1
  • benim 18 senedir yok olmasını da istemiyorum sizce sorunlu muyum..

0|1
    0|1
  • Bir gün sende seversin elbet

0|1
    0|0
  • önüne aşık olabileceğin biri çıkmadığı için bence sorunlulukla alakası yok :)

0|1
    0|0
  • ne güzel rahatsın işte bende öyleydim rahatımı bozdum malesef:)

0|1
    0|0
  • hyr gayet normal; ciddi bir beraberlik zamanin geciyor bile

0|1
    0|1
  • Sorunlu değil yalnızlığı seviyorsun :)

0|0
    0|1
  • Senle aynı fikirde olan çok kişi vardır bu sorunsa hepimiz sorunluyuz, ne mutlu bize

0|0
    0|1
  • değilsin bee

0|1
    0|0
  • benim 4 senedir yok. en son giden herşeyi alıp götürdü

1|1
    0|0
  • eferım hep boyle görelım sızı :)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Senin 2 senedir yok, bende geçen yılı saymazsam neredeyse hiç yok :)))

Bence istememek değil de olacaksa da tam olsun mantığıdır.

Normal.

cut.

0|1
    0|0
  • Bence kendini avutuyorsun. Kadınlar erkeklere erkekler kadınlara ilgi duyar. Mutluluk puzzle ının büyük bir parçasıdır aşk. Ve aşksız yaşanır mı hayat? Olmasını istemiyorum diye bir şey yok. İstiyorsun ama olmuyordur var. Olmuyorsa da neden olmuyor u bilmeli ve eksiklerimizi gidermeliyiz. Şöyle bir site önerebilirim link

0|1
    0|0
  • Pek farklı değiliz herhalde :) Bizler,farklıyız dostum.Bazı şeyleri farkedebilmişsin benim gibi.Olmanı istememesi çok normal.Sen anlamadıysan bile bilincin farketmiş bunu ne yazık ki :)

Peace ^^ my brother

0|1
    0|0
  • Başlığı okuduğumda aklıma sevgili arıyorsun gibi düşünmek gelmedi ama alt yazıyı okuyunca öyle düşünmeye başladım :P. Sorunlu değilsin açıkçası bende uzun zamandır istemiyorum kendimi çok rahat hissediyorum. Biriyle sevgili olursan sorumluluk gerekir eyvallah sorumluluk alırız ama iş sorumluluk almayla bitmiyor. İnsan kendi kafasına uygun her açıdan tatlı sempatik bir sevgili bulamıyor. Bende böyle biri karşıma çıkana kadar düşünmüyorum gerekirse evlenmem bile her şey evlilik değil. Elbette evlilik olursa iyi olur ama kafama uygun yapıda olmayacaksa üstü kalsın. Bazıları evlenmek için güzel olması yeterli diye düşünüp evlenebilir. Ama yeterli değil güzellik kalıcı değil kişilik kalıcıdır huylar kalıcıdır. Ben bu yüzden acele etmiyorum peki sen neden istemiyorsun ?

0|0
    0|0
  • neden ?

kafan rahat ise sorun yok

0|1
    0|0
  • Benmde bende istemiyorm gerek yok

0|1
    0|0
  • sorunlu değilsin valla benimde yok 1,5 senedir bende istemiyorum. ben özgürlüğüme düşkünüm bunalıyorum sevgili triplerinden kıskançlıklarından ve aşırı ilgilerden.

1|1
    0|0
  • iyi işde sevgilin yok derdin tasan yok rahatsız karışanın yok yok olu yok sevgisiz aşksız büyü bakalım :)

0|1
    0|0
  • Normal birşey.

0|1
    0|0
  • kanka bende aynı durumdayım gerçekten hak eden birisi çıkmadığı için uğraşmıyorum hem eli ayağı düzgün hem içi düzgün biri olsa yapısacamda çoğu bir b.ka benzemiyor

0|1
    0|0
  • sorun sende değil kardeş. sorun türk kızlarında...

0|1
    0|0
  • Valla üstad ben hiç o muhabbetlere bile girmeme kararı aldım emin ol sorunlu değilsin böyle hayat daha kolay... Sabah akşam içtima vermektense hür general olurum daha iyi

0|1
    0|0
  • aklından uzun süredir cıkmayan biri vardır bundan olabilir ya da teklif almıyosundur öz güvenin sayıftır içine kapanıklık vardır vb.

0|1
    0|0
  • Seviyorsan git konuş bence. :P

0|1
    0|0
  • bence sen olayi cozmussun dogru yoldasin

0|1
    0|0
  • Üzme kendini bu senin suçun değil :D

0|1
    0|0
  • aşk birgun herkese ugrar dostum sende bizim gibi olursun malesef :)

0|1
    0|0
  • karşına o çıkmamış daha o çıkarsa aşık olursan istememe gibi bir lüksün olmaz

0|1
    0|0
  • sorunlu değilsin ileride istersin merak etme

0|0
    0|0
  • Neden sorunlu olacaksın ki asıl sevgilisiz duramayanlarda mühim sorunlar var ama farkında değiller.

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra çıktığın kişi senle ciddi düşünür yani bence tek atımlık kurşunun var boşuna harcama aferim.

0|0
    0|0
  • ben çok isitiyorum yokluktan olucem yoksaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Sen Kendini Biliyosan Sıkıntı Yok Kardeş :D

0|0
    0|0
  • Benimde yok 2 yil 3 ay oldu olmasin seyimde degil. uzak dursun kizlar :D

0|0
    0|0
  • yaş gerçekten 28 se bulman gerekmez mi abi?

0|0
    0|0
  • Elizabet taylora devam et kardesim :D

0|1
    0|0
  • hahaha ben eski flörtümün ad ve soyadını hatırlamıyorum faceden konuşmalarıda silmişim felan yenileri aramak felan da uğraşmıyorum ama eskisinin adını bir türlü hatırlayamıyorum :D

0|1
    0|0
  • Olabilir. Bi doktora görün istersen.

0|1
    0|0
Yükleniyor...