Kapat

Siz uzaya füze attınız da benim örtüme mi takıldı?

Deliriyorum arkadaş ya.. Neymiş ben gericiymişim, neymiş ben yobazmışım.. Ülkemiz benim ve benim gibiler sayesinde daha doğrusu İslam sayesinde ilerlemiyormuş.. Osmanlı ne zaman battı Cumhuriyet kuruldu o zamandan beri İslam adına birşey kalmadı! Batının kurallarıyla devam ediyoruz.. İslam bizi nasıl geri bırakıyor? İslam adına siz ne yaptınız ki GERİ KAALALIM ? Ya da devlet şu yıla kadar ne yapmıştı da bizi İslam geri bıraktı? Biz İslam'ı terkettikten sonra mafolduk... İslamı terkettikten bugüne siz ne yaptınız peki? İnanmayanlar Batı yanlıları.. Neden ilerletmediniz? Neden hala herkes birbirine sataşmaktan başka bir halt etmiyor? Bu mu ilerleme? Zar-zor taktığım bir örtü var ona da laf ediyorlar ya... Neymiş millet uzaya çıkmış biz kapanıyormuşuz. Siz uzaya füze attınız da benim örtüme mi takıldı?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Onları sana söyleyen ahmaklar esas gerici. Ne Batı felsefesini bilirler ne ede Doğu felsefesini bilirler. O öküzlerin anladıkları gardrop Batıcılığıdır. Bu beyinsiz gurup zihni kirlenmiş, yani devşirilmiş vatandaşlardır. Devşirildikleri için ne Türklükleri kalmıştır ne de müslümanlıkları. Maalesef son yüzyılda bu memlekette en çok hain yetişmiştir. Bu dinazor Türk ve müslüman düşmanı tek hücreli amipler, ruhlarını Batılalara kiraya vermiş, bedenlerini ise Batılılara satmış özentilerdir. Bu memleket, milli mücadelede vatanımızı işgal eden bu tür gavur artıkları yüzünden gelişmemektedir. Halbuki,kçlarını yaladıkları bu batılılar kendilerine ilerici diyen cahil kesime b.k muamelesi yaparler ki haklılar;çünkü bu salaklar Batıyı da anlamamıştır. Bunlar yok edilmesi gereken vatan Türk İslam düşmanı vatan hainleridir.

1|2
    0|2
    • Hay ellerine sağlık!

• Sinan Meydanın kitabı Atatürk ve din konusunda farklı bir görüş ve benim en sevdiğim kitaplardan. kitap ismine göre ve yazara göre mi yapıyorsun seçimi? biz siyaset ideolojisi dersinde bildiğin Türk düşmanı adamların kitaplarını okuduk, baştan hocaya sövesim geldi sonra teşekkür ettim. bunu sadece Almanyadan gelen hoca yaptırdı.

• Yazar çok önemli tabi. Ama tanımadığım bir yazar için kitap ismi de önemli; isimde tutarlılık olmalı. Yazara göre derken yine yanlış anladın. Yazarın dünya görüşü veya ideoloji değildi kastım. Yazarın yetkinliği, derinliği ve ciddiyeti. Yazar ele aldığı konunun hakkını verebilecek kapasitede birisi mi? MEsela asla Elif Şafak veya Ahmet Ümit okumam:) gözlerime yazık. Alev Alatlı veya Sabahattin Ali okurum. Ahmet ve Elif esnaf; Alev ve S.Ali "yazar":)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• bak sana maun süresini okumanı tavsiye ederim.burada islama en büyük laf atanlar hayırlara engel olan,fesat insanlardır

2|3
    0|2
  • Düşünceleri küçük afkuran it ısırmaz insanları kılık kıyafetıyle tanımadan kimse eleştirmesin türbanlı kardeşlerimizi ateistler dışarıda saldırıyor hakrt vb.hesap gunu unutmayalım

1|3
    0|3
  • Öyle ya size Cumhuriyet fazla geldi.Kendi kendinizi yönetemezsiniz ki. İlla ki başınız da padişah olmalı .Allah deyip cebinizde ne var yok çalmaları gerekir. Size 4 eşli koca gerekir.

Batıyı eleştirirken doğuya da bakmak gerekir. Arap sultanları yatlarının deposunu 2 milyon dolara doldururlar sesiniz çıkmaz.

Müslüman ülkelerin durumu ortada.Başınızı kapatıyorsunuz anladıkta bari gözünüzü biraz açın .

0|1
    1|4
    • Hadi be oradan... Kendi kendimize yönetemezmişiz. Benim hiç bir fikrim saygı görmüyor! Saçım açık değilse doktor bile köpek gibi davranıyor. Neden Laik bir ülkedeyiz.. Demokrasi hakim... Ama gel gelelim ben fikrimi sunduğum zaman gerici ve yobaz oluyorum sözüm geçmiyor.. Bahsettiğin güya müslüman ülkeleride islama göre yaşasalar senin diline sakız olmazlardı :)

• Sesinizi çıkarttığınız için mi sömürülüyorsunuz ? Osmanlı'nın yıkılma nedeni ,sakın batıda ki gelişmeleri takip etmeyip har vurup harman savurması ve karıya kıza düşkün padişahların olması olmasın sakın.

Sizi , yani cahil kesimi din iman kitap deyip kandırmasınlar diyerek, peşinden koştuğunuz sahte şeyhlerin şıhların din tacirlerinin ve batılıların elinden kurtardığı için mi bu kadar düşmansınız Atatürk' e .Size söz hakkı tanıdığı için mi düşmansınız Cumhuriyete.

• Söz hakkı tanınsa benim kimseye edeceğim laf yok.. Ama bana apaçık saldırıyor senin savunduğun insanlar...

Osmanlı dünyaya daldı, daldı ve tokat yedi.. Bak nelere m?l oldu bir dünyaya dalış? Ya biz ne halt edicez.. Varımız yoğumuz dünya olmuşken?

• Bence sonuna kadar haklısınız. Siz sıkmayın canınızı , üstad necip fazılın bir sözü vardı " bu ülkede birileri size ; gerici, yobaz ,çagdışı diyorsa bilinki digru yoldasınız " diye . Siz kimseye aldırıs etmeyin .

2|1
    0|2
  • valla sert olmus.

.

1|0
    0|0
  • Örtü Sadece Bi Mecaz Önemli Olan Düşünce Farklılıgı Onlara Göre Ben Bu Tartışmada Herkesin İstediğini Yapması Tarafındayım Çünki Laiklik İlkesi Bunu Öngörür.

1|1
    1|2
    • Laiklik adı altında benim örtüme savaş açılıyor!

İnsanlar nasıl kendileriyle bu şekilde çelişiyorlar anlamıyorum.

Laiklik deyip demokrasi deyip saldırıyorlar...

Neyi niçin savundukları belli değil.

O'nun başını zorla kapatsak kıyametleri koparır ama bizim başımız zorla açılınca LAİKLİK oluyor.

• AtatürkzamanındaLaiklik mi vardı? Fransa hariç hangi batı ülkesinde laiklik var? Laiklik hakiki anlamında din ve devletin ayrılması için değil, müslüman Türklerin, vatan hanlerinden devletlerini geri almaması için baskı ve zulum aracıdır.

• Ne İçtiysen Banada Ver Kardeşim Lütfen! :(

• Sizlere göre de biz dinsiziz , biz ayyaşız değil mi ? Akp 12 yıldır senin yaptığın gibi duygu sömürüsü yaparak herkesi ötekileştiriyor

0|2
    2|3
    • Akp'nin fikir yapısı beni ilgilendirmez.. Ben batıyı eleştirmiyor, dil uzatmıyorsam açık bir hanım ya da batı görüşlü bir adam da beni eleştiremez..

Ya eleştirmeyi de geçtim arkadaş elinde olsa beni bir kaşık suda boğacak! Söküp alacak başımdan örtümü...

Ancak sorun örtü değil örtünün içindeki.. Fikrime saldırıyor... Ben yolda yürürken bile ''sizin gibiler yüzünden bu hallere geldik Irak'a git kurtulalım'' tarzı laflar yiyorum.. Ben yolda yürürken bunu hakedecek ne yapıyorum o insanlara?

• bu arada sana kim ırağa git dedi ya irana ya da arabistana git derler genelde :) şaka bir yana , kara çarşaf bile giysen benim için sorun yok . söyleyenin ayıbı. bende aşık oldm kapalı bir kıza zamanında ama olmadı işte hep bu zıtlıklar yüzünden

• Adam o kadar yabancı . :D

Utanmasa beni şimdi Suriye'ye yollar..

Ya ben taraf çatışması istemiyorum,iç karışıklık çıksın da istemiyorum.

Ben dinimi serbestçe yaşamak, sırf inancım yüzünden dışlanmamak istiyorum!

• Kapalı olan yobaz değil; yobaz olanlar kapanır çünkü genelde. Üstüne alınma ama benim karşılaştığım istisnasız bütün kapalılar saygısız insanlar

0|1
    0|0
    • Çünkü neden kapandığının bilincinde değil... Kapatıyor ama bir kısmı. Sadece kafasını!

• İslamiyet bizi geride bırakacak olsaydı,

ne İstanbul'u alabilirdik ne de II. Abdülhamit Han bunları yaptırabilirdi link

0|1
    0|1
    • Osmanlı döneminde Batı bize muhtaçtı.. Hatta para yardımları bile yapılırdı.. Şimdi biz Batıya körü körüne muhtacız...

• dünyaya tekrar hükmettiğimiz günler de olacak İNŞALLAH

Hz. Mehdi'yi bekliyoruz :)

• peki söylermisin din adına ne yapılması gerekiyorduda yapılmadı merak ediyorum bir cevabın varmı

0|0
    0|0
    • Komiksin sadece... :))))

• Cennete cehenneme ben karışamam azizim..

Kimseyi sevmek zorunda da değilim.

Bi insana iyi diyebilmek için de yaptığı iyiliklerin kötülükler arasında ezilmemesi gerekir...

• bak bu konuda haklısın işte

Kızlar Ne Diyor 1

• Aldırma güzel insan onlar çözüm degıl sorun üretir ancak

Bizim başımız kapalı ama. Onların beyni engelse bizim için engel onlar nıye bilimi ilerletemıyor

1|3
    0|2
    • Eee b

• Bilime de engel oluyormuşuz :)

• O öküzlere bilimin tanımını yap desen yapamazlar. Bilim hakkında en ufak bir fikirleri olsa ağızlarına almaya utanırlar; Dertleri müslüman düşmanlığıdır. Bu gavur tohumlarının dedelerini nasıl Kurutuluş Savaşında kovduysak; bu devşirme dışkılarıda bu vatandan temizleyeceğiz.

Yükleniyor...