Sizce ben düşüncesiz bir insan mıyım?

Babam bana üniversite kazanırsam araba alacağına, arkadaşlarımla gece saat 12ye kadar bile olsa dışarıda takılmama izin vereceğine dair sözler verdi. Üniversiteyi kazandım. ne arabam var. Ne de dışarı çıkabiliyorum. Çıksam da 7 dedin mi arıyor beni. Para istiyorum çıkarıp 20 tl veriyor sadece.

Bu davranışlarına katlanamıyorum artık ve elimde olmadan ona sert tepki gösteriyorum. Sizce ben düşüncesiz bir insan mıyım?

Üniversiteye gidiyorum artık sonuçta 20 tl nedir ya!

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın Parası Yoktur Napsın Ben Günlük 30 Liradan Çalısıyorum Gelip Sanamı Versin Onuda. Para Konusunda Düşüncesiz Dışarı Çıkma Konusunda İse %30 Haklısın Çünkü Derslerine Yogunlasman Gerekiyor Unutma Eğitim sistemi İlerledikçe Kolaylaşmıyor Zorlasıyor Onun İçin İzin Vermiyodur,Nedenleride İlerde Çok Para Kazanıp Sen Çocuguna 20 Değil 50,100 Ver Diye..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bi gün anne oldugunu ve çocuguna verecek paran olmadığını bir kaç dakika düşün sadece..

0|0
    0|0
  • gunluk 20 aylik 600eder.kira ev giderin yok yeter sana

0|0
    0|0
  • babamdan telefon istedim sen işe gir alırız dedi, anlamadım gitti ya kafa mı buluyor benimle işe girmiş olsam zaten ondan istemem :D adam ayarlarımı bozuyor benim

0|0
    0|0
  • heyy .s :S yanlış yapıyosun :S ''20 tl nedir ya ' nedir ya

0|0
    0|0
  • babana söyle fazla versin.12 den sonra çıkıp ne yapacan

0|0
    0|0
  • Yok demek sabret oku kendi paranı kendin kazan babaya sahip olamayanlarda var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Haklısın

0|0
    0|0
  • basit seyleri dert etme belki parası yoktur

0|0
    0|0
  • günlük 20lıramı

0|0
    0|0
    • evet

• aylık para ver demeye korkuyorum çıkarıp 100 tl vericek sadece diye

• uygun bır dılle anlat sende.bırşey lazım oluyo kalıyorum oyle de.aylık harçlığıkm olsun onun dışında para ısteme hakkım olmasın de.

Yükleniyor...