Sivilcelere ne iyi gelir?

Arkadaş ciddi anlamda tedirginim. Ergenliğe tekrardan giriyorum ellağam. Hacım böyle bir şey yok yahu. Bıyıklarımın oralarda 3-5 sivilce çıkmış olması lazım. Bıyıklar uzun olduğundan sayısını bilmiyorum.. Eee bıyıkları kesersek sakallar diktatör sakalından hallice. Bıyıkları kesersek ırkçılık gibi olmasın Suriyeli mültecilere benzeyeceğim için sakalları da kesmek zorunda kalıcam. Velhasıl kelam bıyıklar gitmeden sivilcelerin gitmesini nasıl sağlayabilirim?

^^

Dipnot;

Sakal uzunluğu bu emmi oğlu uzunluğunda, (lakin) benim bıyıklar bir az buçuk daha uzun. Sorun bıyıkların altından filizlenmiş sivilceler olduğu için yardımcı olursanız ciddi anlamda iyilik yapmış olursunuz. Benim gibi, gülmeyi seven bir insanın tebessüm ederken bile canının acıması ciddi anlamda rahatsızlık veriyor.

Şimdiden EYVALLAH!

Güncellemeler:
Eleman budur;

link

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• sakalının bıyığının neye benzediğini anlayamadım ama sorunumuz o değil zaten. öncelikle doktora gitmeni tavsiye eder sonra birkaç naçizane fikrimi söylemek isterim;

1.sebamed sabun ( songünlerde herkese tavsiye eder oludum ama gerçek işe yarıyor)

2. eğer sivilceler uzun süredir varsa ya da karaciğerden kaynaklı bir sorunsa harnup pekmezini bir çaybardağına 2-3 çorba kaçığı kadar koy üzerini su ile tamamla her gün aç karnını bunu iç bir süre sonra karaciğer temizled iiçin ciltte temizleniyor, bu kadarcık şeyi bukadar uzun yazmışım kusuruma bakma artık

0|0
    0|0
    • link Benim bıyıklar az daha uzun...

• Sen karaciğer dediğinde aklıma geldi. Alkol ve az biraz ot içiyorum. Ondan kaynaklanıyor olabilir mi?

• karaciğer yağlanması yapıyorsa olabilir. ama bilmiciğim

Kızlar Ne Diyor 3

• eczanelerden sivilce mendili al geçer

0|0
    0|0
  • sigara - çekirdek cips ten uzak durucaksın yağlı çok yeme hangi yağı tüketiyosun bakiyim ?

0|0
    0|0
    • Sigaradan ziyade az da olsa ot içiyorum. Liseden kalma alışkanlık... Şimdiye kadar bir sıkıntı yaratmadı. Sivilce falan. O yüzden kafadan eledim onu biraderim. Yağa gelince olabildiğimce "TARİŞ" tüketmeye çalışsam da pahallı kaçıyor. O yüzden fazla yağ kullanmıyorum yaptığım yemeklerde. Los Angles'te büyümedik ya, gurmeliğe gerek yok ellağam.

• patlamış mısır ve çikirdekte yeme annem... streste yapmış olabilirsin

• Tabiri caiz bizim eski "yavşak" patron varken yapardım stresi. Dengesini... Her neyse o zaman olmadıysa şimdi hiç olmaz.

• Bebe aspirini al bir küçük su kapağında bulundurabilirsin diceklerimi ; bebe aspirini ufala, icine 1-2 damla su dök ve gece yatarken sivilcelerine sür sabahta yıkarsın en fazla 3 güne geçer sivilcelerin geçmediği taktirde gece yatarken sabun sür sivilcelerine onuda sabah yıka o da geçirir. :))

0|0
    0|0
    • İşte en büyük sıkıntı bıyıklardan kaç tane sivilce olduğunu bile keşfedemedim..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...