Hristiyanlık dini hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hristiyanlık dini hakkında ne düşünüyorsunuz? Dünyanın %32'si bu dine mensup. Doğru olabileceğini düşüyor musunuz? Mesela teslis inancının?

Güncellemeler:
Aynı soruyu İslam dini hakkında ne düşünüyorsunuz? diye sordum yan sitede. Ne diyim Türk milleti böyle galiba..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi dine mensupsunuz sorabilirmiyim ?

1|0
    0|0
    • İslam.

• Git başımdan.

• İyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 8

• pek bilmiyoruz. matta markos luka yuhanna dan başka. derinine giremedik. misyonerler çalışıyor diyorlar.

1|0
    0|0
  • hristiyanlik bana göre saçma babaya değil oğula inanmak ISLAM barış hoşgörü kardeşlik dayanışma dinidir

1|0
    0|0
  • onlar benim teslisimi yesin -.-

0|1
    1|0
  • Peygamberimizin bir hadisini yazayım; "ahir zamanda şam da büyük bir yangın çıkacak.şam halkı o yangından kuzeye kaçacak".peygamberimiz zamanında şuan ki suriye nin olduğu bölge şam olarak geçiyor.bu hadisi 2008 yılında mynet sitesinde görmüştüm.suriye de savaş 2011 de başladı ve peygamber efendimiz bu savaşın olacağını 1400 sene öncesinden bildi.şuan ahir zamandayız, şam da yangın var ve şam halkı kuzeye kaçıyor.bu apacık bir mucizedir ve islam dininin hak din olduğunun göstergesidir.

0|0
    0|0
    • Nas�l yangın? Biraz daha açsana cahilim biraz

• gayet açık.burada yangından kastedilen savaş.

• Kanit istersen Kuran var zaten inaniyodum sasirmadim

• Çok ilginç bir soruymuş

0|0
    0|0
  • ben hristiyanım önceden müslümandım eğer yalansa hristiyanlık değiştiyse bunu ispat etme zorunlulukları var ama hiç ispat edemeediler

0|0
    0|0
  • hristiyanlar kendi dinini bilmezki.ben onlara dinini anlatsam bırakırlar onu

0|0
    0|0
  • ya kendin yaz kendin inan gibi bişi o bilmem kac tane incilleri varmıs :)

0|0
    0|0
    • Bozuldu evet.

• o bozulmasaydı muslumanlık gelmezdi ya bunlar bir duzen olusturmak için herkezin aynı dine mensup oldugunu dusunsene...

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...