Az önce gladbach maçını seyrettim

adamlar birbirlerine tokat atıyo hakemin hiç tepkisi yok ya türkiyede olsa direk kırmızı kart neden öyle biz mi katıyız onlar mı serbest ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Real - Atl. Madrid maçı da ona benzerdi izlediysen. Burada hakemlerin üzerinde çok baskı var. Maçtan sonra niye atmadın diye hesap sorarlar yol keserler...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• görmemiş olabilir yoksa onlar daha katıdır yani kesin verirler gerci gecen auta gideni gol verdiler ama

0|0
    0|0
  • Yoo Emenike Sıvok'a bir tokat birde kafa attı kırmızı görmedi bizde de gösteremedikleri oluyor yani.

0|0
    1|0
  • ben aslen möşen gıladbahtlıyım bizim burada futbol sert oynanır -.-

0|0
    1|0
  • oha kıza bak gladbach maçını izliyor :)

0|0
    0|0
  • leverkusenden birine artislik yapınca ömer toprak nasıl rolleniyor hemen gördün mü :D

0|0
    0|0
  • idmandan geç döndüğüm için maçı izleyemedim , hakem gördü mü acaba ?

0|0
    0|0
    • bi tane olsa görmesin tamam baya oldu tokatlar falan havada uçuştu adamlar yedeklere bile gitti saldırdı hakemde ses yok şaştım kaldım

• sarı kart gösterdiyse sıkıntı yok , bunun nedeni türkiyede böyle pozisyon olursa direk kırmızı kart göster diyorlar hakem seminerlerinde olay bu

Kızlar Ne Diyor 1

• Asıl Türkiye'de olsa bir şey yapmazlar zamanında Meireles oyuncunun birini tekmelediğinde Türk hakemler neredeydi acaca?

0|0
    1|1
Yükleniyor...