Ne için yaşıyorsunuz?

Sizede hayat çok boş ve amaçsız geliyor mu bana geldiği gibi? Hergün aynı şeyleri yapıp robot gibi yaşayıp gidiyoruz ve ben hiç birşeyden artık tat da alamıyorum, biraz fazla mı felsefe yaptım hayatı inceledim sorguladım bu yaşta nedir anlamadım pek ama gerçekten daha 21 yaşında yaşama isteğimi tamamiyle yitirdim. Peki sizin amacınız nedir? Ben insanların %90ının mutlu olmak, olabildiğince mutlu anları fazla yaşamak ve anı yaşamak için yaşadıklarını düşünüyorum, ama bir de hayatta kalma içgüdümüz var belki de hala intihar etmiyorsam budur nedeni.. Bu içgüdü yüzünden ben hala yaşıyorum belki. Aslında hayatımın güzel olduğu da söylenemez, belki güzel bir hayatım olsa bakışım çok daha farklı olurdu ya da yine herşey anlamsız gelirdi, belki de bu yüzden hayatta bana en çok tat veren şey uyumak, yani hiç birşey hissetmemek, hiç bir şekilde var olmamak...

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bende çoğu zaman düşünüyorum bir insan nasıl bu yaşta yaşamaktan ve insanlardan sıkılır diye. Bu kendi kendiliğinden olan bir şey de değil böyle olmamın nedeni insanlar. Karşındaki kendi mutluluğunu düşünüp seni umursamıyor sen ona bağlanıyorsun inanıyorsun acı çeken sen oluyorsun. Sorunlarımı düşünmekten ben uyuyamıyorum da. Ama müzik var. Kimse olmasa bile benim anlatamadıklarımı anlatan şarkılar var. Kimse olmasa bile müzik olduğu sürece sorun yok. Ne kadar yaşamaktan sıkılsan da güçlü olmak önemli güçlü olamasan bile güçlü görünmek. Seni üzen insana güçlü olduğunu gösterdikçe intikam hissine kapılıp hırs kazanıcaksın zaten bu biraz da olsa yaşama gücü veriyor bana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayatimdan memnunum, huzurlu bir ailede buyudum, egitimimi tamamlarim, ardindan bir is bulurum. Yasamak icin sebep mi gerek, sahip oldugum manevi degerler bana yeter.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...