Sevgilim olmayan sevdiğim olan

Sevgilim olmayan sevdiğim olan kişiye sevgililer gününde mesaj atsam çok mu saçma kaçar ben onu çok seviyorum birde nasıl birşey yazabilirim malum sevgilim değil sonuçta.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• sevgilim varsa hiçbir kızla mesajlaşmam konusmam

sevgilim yoksa da sevgilisi olan bir kıza mesaj atmam delikanlıyı bozar bugün ben atarım yarın biri sevgilime atar daha doğrusu atamaz sevgilim öyle birşey yapmaz bende yapmam olursa tabi sevecek kişi zor..

1|0
    0|0
  • Sevgili sevgilim olmayan sevgilim.Sana sevgililer gününde mesaj atmam bu cümle kadar saçma olabilir farkındayım ama tutamadım kendimi işte.Sevgililer günün kutlu olsun.

Yaza bilirsin.

1|0
    0|0
  • Güzelliğine güveniyorsan ve o kişinin sevgilisi yoksa yanına git gözlerinin içine derin derin seni seviyorum dermişcesine bak ve lafı patlattıktan sonra dudaklarına yapış. En mantıklısı bu bence.

1|0
    0|0
    • sevgilisi var sanırım ayrıca sevgilisi olmasada o kadar cesur olamam

• Hmm o zaman durum kötü biraz. Ayrıca sevgilisi olduğu halde mesaj atsan da olumlu bir tepki alacağını sanmıyorum. Şuanlık aklıma bir öneri gelmiiyor ama umarım birbirinize kavuşursunuz sevipte kavuşamamak tanımlanamaz derecede kötü.

• evt kötü brde çok sevyrm bn onu yani

• Onun bundan haberi var mı

1|0
    0|0
  • niye öğle düşünüyon sevğilnmiş gibi mesaj yaz zaten 14 şubatta kim olsa hoşuna gider kalbinden ne gecerse yaz

1|0
    0|0
  • ondan hoşlandığını başka bir şekilde belli et bence...

1|0
    0|0
  • Bence çekinme eğer şerefli bir adamsa sevgine saygı duyacaktır.

1|0
    0|0
  • rezillik diz boyu

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır atma bence.

0|0
    0|0
  • Flört ediyorsanız atabilirsinde aranızda hic bir sey yoksa sadece arkadasınsa olmaz. Atma bence gerek yok canım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...