Geceleri odada tek başınayken çıtırtılar duymanın bir izahı varmıdır?

merhaba arkadaşlar.Bir şey dikkatinizi çektiniz mi mesela geceleyin evde tek başınıza yatıyorsunuz veya odada tek başınıza yatıyorsunuz.Bir de izlediğiniz korku filminin etkisinde kaldığınız için korkulu bir şekilde yatıyorsunuz fakat o da ne uyuyacaksınız etraf sessizleşti çıtırtılar duyuyorsunuz bir türlü uyuyamıyorsunuz ister istemez ürkülüyorsunuz ve uykunuz kaçıyor hiç böyle bir durum yaşayan varmı?.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Sanki eşyalar genleşiyor gibi bende o durumu anlamadım gitti mantıklı cevap yazan olur umarım takipteyim :D

0|1
    0|0
  • Türkiye'de tek kaldığım günler oldu ve orada çok korkuyorum geceleri en ufak ses duyayım hemen tüm işiklari açıp ön odaya kaçar tv açarım ve uykum kaçar .. Güneş doğmadan uyuyamam :/

0|1
    0|0
  • Tabi evdree yalniz kalinca boyle seyler duyuyosunnn ama ben kulakliklari takiyorumm ee oyle yapinca citirti duymayi birak evi soysalar haberim olmaz

0|1
    0|0
  • yaşamadım :D

0|1
    0|0
  • Aramızda birçok kişinin karşılaştığı bir durumdur bence bu yaşadık tabiki :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yok. Çok yabancı geldi bana bahsettiğiniz durum, şimdiye kadar hiç böyle birşeyle ne karşılaştım ne de duydum :D

2|1
    0|0
  • Artık alıştım her duyduğumda aklıma 3 harfliler gelir ama korkmamaya çalışırım onlarda bizler gibi varlıklar ve dua edersen sana zarar vermezler

0|1
    0|0
  • tamamen psikolojik dua oku ve yat...

0|1
    0|0
    • aynen ya korkmayınca bir şey duymuyorsun korkunca sanki her şey üstüne geliyor her yerden bir şeyler çıkacakmış gibi oluyor :)

• Yaramıyorsa izlemecen.Yastık altında emanetle yatıyorum o derece :D

0|1
    0|0
  • cinler dalga geçiyordur

0|1
    0|0
Yükleniyor...