Erkekler cevaplarınızı beliyorumm ;) merakla :)

ya bu sorunun cevabını gerceekten cok merak ediyorum . hanı byle kızların ıcın de erkek gbı olanlar psıkopt gıbı hanı her kawgaya gıden kufurlu konuşan erkek gıbı kızlardan mı yoksa kawga ya falan karışmayan kawga yapmayı bılmeyen kıbar nazık çekingen kızlarımı daha çok ilginizi çeker :) hanı ılgınızı ceker derken nasıl kızlardan hoşlanırsınız anlattıklarımın ıcınde ıkı senek var cevaplarınızı bekliyorum .. merakla :)

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Bugün küfredip kavgaya giren kız yarın kahvede kağıtta oynar :) Tamam samimi olsun küfür alan neysede. Erkek gibi olmasın. Kız dediğin nazlı çekingen olmalı, yeri gelincede rahatıkla konuşabilmeli :)

2|0
    0|0
  • Belki biraz hırçın kızlar ilgi çekebilir ama söylediğiniz derece erkeksi kızlar ilgi çekmez ki; tabi ki nazik, ince kızlar daha hoştur. Tabiri caizse çiçek olmak kızlara diken olmak erkeklere verilmiştir özellik olarak; zaman zaman rollerin değiştiği olur ama bu genel intibayı değiştirmez.

1|0
    0|0
    • zaman zaman :D aynen baya degısmıs :D bazı kızlar erkeklerden daha da diken :D

• link böyle hanım hanımcık gerektiğinde konuşup susmasını bilen iyi niyetli birazcık güzel birazcık özgürlük güleç yüzlü anlayışlı affetmeyide özürüde bilen bir hatun

0|0
    0|0
  • Ben korkarım kavgacı bir kişiliği olan kızdan. Bu yüzden nazik olması gayet makul :)

0|0
    0|0
    • neden korkarsın kı sana da oyle kawgacı olmayacakkı ağzı bozuk olur fırlama olur ama sana oyle olmazz mesela bunlarıda dusun :) (

• Ehehehe bunda biraz çakallık sezdim :) Doğru mudur ? :)

• değildir :) ne cakallıgı ya :D

• hatun hatun gibi olacak panpa.. geçtim kavgacı erkek fatmayı, hatunlar unisex ürünler kullansa bile çok fena gözümden düşüyolar.. hatunsun lan sen, nazik ol, ince ol, ağır ol, hanım ol bırak kol gücünü biz hallederiz..

0|0
    1|0
  • sorman hata ne işi var 2. erkeğin yanımda :)

1|0
    0|0
    • bil bil :)

• kendini bilen ayakları üzerinde ne istediğini bilen erkeksimsi diyelim ama yatakta kuzu olmalı yoksa o zaman büyük hır çıkar

0|0
    0|0
  • Kibar nazik ve alımlı please. Bir kere erkek tipli kızla çıkmıştım. Bende George Clooney :) gibi adamım centilmen ve kibarım ızdıraptı.

0|0
    0|0
  • kız dediğin akıllı uslu ve hanım olacak...

0|0
    0|0
  • adı üstünde kadın kibar nazik ve narin olmalı

0|0
    0|0
  • ilk ornegını verdıgın erkek gıbı kavga eden kufur edenler hep ıtıcıdır

0|0
    0|0
  • Kibar nazik olması tercihimdir

0|0
    0|0
  • bana gore sızın gıbı guzel olsun yeter

0|0
    0|0
  • (: kız nazik olur, kız gibi olur yani erkek gibi değil.

0|0
    0|0
  • Kavga eden, küfür eden,ona buna laf atan kızla ne işimiz olur yahu çok itici :D

0|0
    0|0
  • 32 yaşında mısın abla :D

1|0
    0|0
    • yok 17 yasındayım sen 24 yasındamısın abi :) dermişm :)

• tabikide ben oyle seyler demem bikere zaten :D :)

• hahaha :D

• inanırmısın o erkek gibi kızlar daha çok tahrik ediyor beni oğlancımıyım neyim anlamadım

0|0
    0|0
    • of ya bu anlamda dememıstım

• diğer anlamda tabiki tercih etmiyorum yanımda o tarz bir kız gezdiremem ama cinsellik boyutu farklı tabiki

• ben o anlamda dememıstım ama neyse ben anladım demek ıstedıgını :)

• vahşi kızlar ilgimi çeker parçalıcak benide :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Erekekler demişin ama bir kadın olarak damlamak istedim.Soruna gelirse .Kadının kavgacısı itici :)

1|1
    0|0
    • :) bencede ya kawgacı sı ıtıcı benım düşüncem de bu ama bıde erkeklerın acısında bakaalım dedım kız dedıgın kıbar çekngen olur :) ama yerı gelıncee knussun yanı tbı :)

Yükleniyor...