Squat yaparken dizlerim kütluyor..?

Squat yaparken dizimin ayağımi gecmemesine dikkat ediyorum nitekim geçmiyor da.ancak cok kütluyor ve endise ediyorum sakatlanirim diye .s kutlemesi normal mi yoksa kutlememesi icin napabilirim?

0|0
39

En İyi Kız Görüşü

• ya iyi esneme yapmıyorsun ya da vitamin eksikliğinden

0|0
    0|0
    • Diz boyumun ayagimi gecmemesine dikkat ettikce sakatlanmam değil mi kütlese bile? Iyi esniyorum aslında sadece biraz hizli yapıyorum.

• anladım çok teşekkür ederim..

• ne demek ben personel traning yapıyorum sporla ilgili soruların olursa sorabilirsin iyi günler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Vitaminsizlikten olabilir. Eklem çıtlamaları ya iyi ısınmamaktan olur ya da vitamin eksikliğinden olabilir. Supradyn All Day kahvaltıdan sonra bir tane kullanırsan geçecektir. Bende de eklem çıtırdamaları vardı düzenli kullanımda geçti.

0|0
    0|0
  • Bunda hiçbir sorun yoktur. genetik birşeydir aynısı bendede oluyor sadece kütlemesi içimi tuhaf ediyor ama hareketi asla kesmede devam ediyorum. yani sorun yok yola devam Kalçalar büyümeli ;)

0|0
    0|0
  • çıkık bir popon olcak onu düşün <3

0|0
    0|0
  • antreman öncesi iyice ısın, esneme haraketlerini felan çok iyi yap.

0|0
    0|0
  • emar çektir kütleyen dizine menüsküs yırtığı olabilir, yırtık büyümeden müdahale edilmesi gereken önemli bir durum ! ben geç kaldım iki kez oldum..

0|0
    0|0
  • ısınmak çok önemli

0|0
    0|0
  • bende de zıplayıp yapılan squatta ses çıkıyor ama hiç aldır mıyorum araştırıyım merak ettim :)

0|0
    0|0
  • iyi ısın

0|0
    0|0
  • squat yapma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ağırlıklı yapıyorsan ağırlığı azalt

0|0
    0|0