Hayalim yok.Hiçbir şeye ilgi duymuyorum.

Başlık her şeyi anlatıyor ama yinede yazayım.Ben küçüklüğümden beri hep bir şeylerle uğraştım.Yüzme,Hentbol,Gitar,Futbol,Ses Eğitimi.

Hepsinede severek başlamıştım ve çok da başarılıydım ama sonra tüm hevesim söndü.Şimdide öyle hiçbir hedefim,hayalim yok.Çevremdekiler hep bir şeyler olmak için çalışıp çabalıyor yok ben tık.Derslerimde fena değil.İlgi duyduğum hiçbir şey yok ya hiçbir şey.Ne yapacağım ben böyle mal gibi yaşayacak mıyım? ._.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Depresyona giriyosun:P Gecici stress donemi etkileride olabilir.. Bende birara bole cok hissettim hep kendimi bisey yapmaliymisim gibi dusunuyodum.. Herkez icimden bisey gelmiyo diye biseyler yapmami soyluyodu, onlarida anliyom beni sevdikleri icin. Dolayisiyla bende hep sanki bisey yapmaliyim ama icimden gelmiyo diye kafama takiyodum..

Sonra dusundum, icimden bisey yapmak gelmiyosa demekki hosuma gidenşu anbu.. Buda guzel bisey icinden gelmediginde hicbisey yapmamk :)

Begendim sonra hosuma gitti.. Ben icimden gelmiyo diye bisey yapmak zorunda degilim.. Geldigi zaman yaparim.. Yani sende kendini sartlandirma..

Bakdin gelmiyomu icinden, bu demekki icin hicbisey yapmak istemiyoo:) ozaman icinin istedigini yap. busekilde bisey yapmis oluyon:))

ufs biraz anlatirken cok devrik oldu ama sen beni anladini dusunuyorum:)

1|0
    0|0
    • En iyi cevap bu olacak sanırım :D Evet aynen öyle böyle hep bir uyuyum yanıyım yemek yiyim geri yatıyım yok şunuda yapıyım bunuda yapıyım gibi hiç isteklerim olmuyor :D Ama çevre baskısı var birde ben hala okuyorum bitmedi daha okulum mesleğim felan yok yani düşün üzerimdeki baskıyı :D

• 7.Sınıftan beri psikoloğa gidiyorum zaten 4-5 ayda bir gideriz dediğin gibi depresyona giriyorum hiçbir şey yapmayıncada o zaman da psikologda aldırıyorlar nefesi böyle devam etmek istemiyorum ama ya gerçekten.Bende hedeflerim olsun bir şeyler için çabalıyım isiyorum diğer türlü hayat çok boş geliyor :/

• kendini sartlandirma demekkişu anbunun icin erken.. Illa bir karar vermek zorunda degilsin suanda.. hedef ariyosan ilk hedefin: birseylerin hayatinda zorunlu oldugunu cikarmak olsun.. Kendine zaman ver kafani bosalt sonra ac mesela meslek testlerini.. o testleri yap hangi meslek senin icin daha hos.. Senin elinden ne geliyor.. senin ilgi alanina hangi meslek giriyor.. Bunlari belirle sonra bunlara bakarak meslek belirle ilk once bu yolda yuru:)

Erkekler Ne Diyor 6

• -_- aynı denizde yüzüyorum.

O yüzden hayatı erken yaşamayacaksın demişler.

Bazen bazı şeylerde hayranlık duyupta cahilliğiyle yetinmek en iyisi galiba :/

0|0
    0|0
  • Aynı ben , nereye gideceğini bilmiyorsan ; nereye gittiğinin bir önemi yoktur . Yaşın erkense ergenlikten olabilir .Benim tavsiyem namaz kılmayı dene inan tüm samimiyetimle söylüyorum , çok iyi geliyo rahatlıyosun . Bak namaza başla hayatın nasıl renkleniyo bekle ve gör :))

0|0
    0|0
  • Eminim ilgilendiğin bir şey vardır ama farkında değilsindir

0|0
    0|0
    • Hayır ya gerçekten hiçbir şey yok.Dedim ya bir şeye başlıyorum sonra tüm hevesim sönüyor.Bir anda..

• ne alakası var kardeşim işe çok yanlış bakmışsın

• Valla bu benim fikrim katılmayabilirsin yani

• bende de dediğin şey oldu heves kalmadı.hevesim çok kırıldı benim ondan birazda...ya senin?

0|0
    0|0
    • Yok ya insanlarla alakalı değil benim durumum.Kişilikle alakalı doğuştan böyle her şeyden çabucak bıkıp sıkılıyorum :/

• valla bende öyleyim :D kaç tane arkadaş ortamı değiştirdim şimdiye kadar asla bir yere bağlı kalamıyorum ya da bişeye..tek değilsin merak etme

• o halde yeni denizlere yelken açmanın vakti gelmiş :D

0|0
    0|0
  • tam 1 terazi burcu kadını.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benimde kendim dışında ilgi duyduğum hiçbirşey yok.Bazen bir hedefim olsun onun için uğraşıyım istiyorum ama yorgunum uykuluyum üşeniyorum...

0|0
    0|0
  • Senin için hayaller hobilerini geliştirmekten mi geçiyo. Emin ol öyle hünerlerin vardırda sen açığa çıkarmıyosundur. Biraz spontane yaşa yahu. Bak derslerinde iyiyimiş.

0|0
    0|0
    • Ya dedim ya evet dersleirm iyi sporda ve müziktede fena değilim ama dediğim gibi ilgimi çekmiyor.Yani böyle insanlarda heves vardır bir şeyi yapmadan önce.Başarılı oluyum şunu yapıyım şunu geçiyim yani böyle istekleri arzuları kendi kendilerini teşvik edecek umutları vardır.Yok benim hiçbiri ilgimi çekmiyor...

• İşte ben de senin onlardan farkın olmadığını düşünüyorum. İlgimi çekmiyo deme tüm mesleklerin listesini yap saana en çok uyanları işaretle.

• Yapmaz olur muyum yaptım hemde defalarca Halkla İlişkiler,Psikoloji,Avukatlık,Savcılık,Bankacılık.

Yani genelde insanlarla ilişki ağırlıklı meslekler.Mesela ben çok küçükken reklamcı ya da yönetmen olmak isterdim ama ailem istemediği için vazgeçtim ve o bölümü okumadım.Bazen diyorum keşke onları dinlemeseydim ama bazende iyiki dinlemişim diyorum çünkü ülkemizde bu sektörler hala gelişme aşamasında :/ Neyse ya böyle yaşarım ben sorun değil :D

Yükleniyor...